čtvrtek 3. června 2010

7metrů látky

Rozhodla jsem se, že přestanu nadávat na to hnusný počasí co se předvádí už delší dobu venku a koupím si nějaký príma holinky. Samozřejmě, že hned jak nějaké budu mít doma, tak přestane pršet, abych je nemohla nosit...zákony schválnosti fungují s naprostou přesností.
Za pár dní se vdávám. Tenhle týden jsme vybrali látku na šaty(krásnou) a organzu(11 metrů) a možná budu krásná nevěsta. Ještě mě čeká zkouška účesu, domluvit květiny a pak už se jen vdávat. U vybírání látky jsme stihly probrat první poslední(vlastně kecám..řešily jsme jenom jednu a tu stejnou věc dokola:-))
V pondělí se budu muset znovu přeměřit o kolik jsem kde vyrostla nebo co, a pak už se bude stříhat(ta látka samozřejmě). Těším se.
Jsem spokojená a šťastná, protože konečně mám ohromný důvod, aby to tak bylo.
O víkendu jsme byli v Táboře, jen tak se projít po městě, kde jsem vyrůstala a do některých kaváren na jahodový koktejl. Nečekal nás kolotoč návštěv máma/táta/sestra/babička nacpaný do dvou dnů, takže jsme si to až na to, že je se mnou nuda a občas usnu už v jedenáct užili...
V neděli ještě oběd u tatínka, kde jsme se s Markétou předháněly, která toho sní míň a svým drahým polovičkám jsme podstrkovaly maso a tak dále:-) i když já guláš jinak ráda(na rozdíl od Markéty, která si namočí do omáčky půlku knedlíku, hned nemůže a pak má 52 kilo, já mám alespoň 56 :-)), ale mám nějakej zmenšenej žaludek, jím sice na etapy ale zase docela dost občas.
Pomalu ruším svůj kdysi dětský pokoj a je to hrozně zvláštní, ale čekala jsem, že mě to bude brát mnohem víc vlastně. Nebo nějak jsem dřív čekala, že ten pokojík tam budu mít navždycky a najednou sama cítím, že to je pěkná blbost.
A rozhodně nebudu psát nějaký sentimentální "asi jsem už dospělá..." protože dospělá se necítím nijak zvlášť...ale jednou mi jeden známej řekl, že dospělost se pozná tak, když člověk vehementně tvrdí, že není dospělej...že Ti co říkají že JO, jsou jen lidi, kteří si přejí dospělým býti...sakra :-))
Zítra by měl dorazit modrý svatební podvazek, na který jsem si vzpomněla úplnou náhodou, takže teď už jen něco půjčeného.
Na zbytek řešení už nemám ani moc náladu, mám pocit, že se objevuje ještě další a další věci, které je nutné zařídit, doladit, popřípadě o kterých se musíme rozhodnou. A já se občas tak nerada rozhoduju, až to hezký není.
A těším se na víkend, protože nejspíš půjdem na fesťák a taky hlavně proto, že prý údajně safrauž! by mělo trochu svítit sluníčko. A to já teda potřebuju jako sůl hlavně i proto, že jsem si upravila svou bílou dlouho sukni a chci jí už začít nosit, protože je mi maximálně pohodlná!
Takže hurá léto(i když to tak zatím nevypadá, jsem asi nějakej optimista nebo co a pořád v něj věřím:-))Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)