pátek 18. června 2010

Před svatbou

Vrátila jsem se z kosmetiky. Právě jsem si lehla na gauč, uvařím si čaj a budu chvilku relaxovat. Pořád jsem v pohodě, nervozita mě nepotkala. Paní která mi dneska upravovala obočí a líčila, mi vyprávěla, že k ní chodí spousty nevěst už půl roku předem a hysterčí. Proč to asi ty ženský dělají. A taky se jí líbil můj přístup. Ale jasně že jsem ráda, že se budu vdávat, budu mít dlouhý princeznovský šaty s vlečkou a dlouhý vlásky, jenom to prostě neprožívám, protože ze sebe nutně nechci dělat něco, co úplně nejsem.
Dneska je to vlastně poslední den kdy jsem "svobodná" zítra už budu nevěsta, novomanželka atd.atd. a budu krájet dort a zametat střepy asi...a pak se život vrátí do stejných kolejí a já se budu těšit tím, že rostu:-)
Za chvíli přijede ségra a spol. a vzhledem k tomu, že mám zítra kadeřnici od 7:30 a hned na to navazuje líčení, tak bych měla jít spát tak v šest večer už dneska:) Protože se znám, jsme schopná usnout všude. Například včera ve vlaku mě uspal parfém pána, co si sedl naproti mě(to byla vůbec bídná cesta-myslela jsem, že nepřežiju).
Jsem vlastně docela v klidu a šťastná. Věřím, že všechno vyjde tak jak má...a kdyby úplně ne..tak se svět taky nejspíš nezboří:)
A teď si jdu zkontrolovat, jestli mi nevyskočil na obličeji nějakej ten flíček:) Protože flekatá nevěsta být nechci, i když by se jistě našli někteří, co by to po mě ihned zopakovali jako nejvíc cool trendy...a vůbec:-)
.........Já se zítra vdávám.........

5 komentářů:

 1. Přeji hodně štěstí! http://www.youtube.com/watch?v=-rkQDvDzQng

  OdpovědětVymazat
 2. gratuluju.. a těším se na krásný princeznovský fotky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Líbí se mi ten tvůj přístup, jak to zvládáš s chladnou hlavou...proč hysterčit, člověk si to pak udělá ještě horší:) A na zítra přeju hodně štěstí:)

  OdpovědětVymazat
 4. Vela šťastia, nech máte pekné počasie:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)