úterý 8. června 2010

Sluníčko, sluníčkooo....

Tak už je to tady...sluníčko svítí, lidi se na sebe mnohem víc usmívají a já nemůžu najít kontaktní čočky, takže jsem buď slepá ve slunečních brýlích a nebo se úděsně křením s dioptrickýma. Vedro mi dává trochu zabrat, ale je to pořád milejší než věčná tma a zima.
Stále ještě nejsem tak nervózní jak jsem si představovala, že v tuhle dobu asi budu. Jen mám obavy aby všechno hezky vyšlo...a když to nevyjde na 100% tak je to stejně asi úplně jedno, protože důležité bude nenechat si ten den zkazit. Mám podvazek, botičky, vypadá to, že i náušnice a doplňky, ve čtvrtek jdu na další zkoušku šatů(pak ještě v úterý a pak už je budu mít), prstýnky taky, vlastně ty nejdůležitější věci máme, takže ničemu nic nebrání. Teď už jenom nezakopnout, když půjdu s tatínkem tou uličkou se vdát(trochu mě to děsí, znám se:-)
Přežila jsem taneční, přežiju všechno...
Družička pořád ještě neví, co si vezme na sebe, ale už jsem jí upozornila na to, jakou bude mít kytku, tudíž doufám, že bude mít i jednou vyjímečně rozum:-))
Jo a ještě mě čeká zkouška účesu a taky kosmetika...z kadeřnice jsem nervózní, většině z nich ze zásady nevěřím, protože když řeknete že chcete jen lehce konečky ostříhat a odcházíte skoro s mikádem..víme známe...Uklidňuje mě jen to, že se snad stříhat nebude.
S vlasama to mám teď jako na houpačce, chvilku se necuchají a jindy mám dredy, že to dva dny rozčesávám a stejně nic. Ale snad to brzo přejde. Třeba příští léto by to mohlo být už v klidu:) Budu si muset měnit občanku(zase) asi se i vyfotit (zase) protože ty původní snímky...já nevím no :-)) Asi nikdy nebudu na občance vypadat jako normální člověk, ale můžu se alespoň pokusit. Jinak se cítím skvěle, jím co mě napadne, občas mě potrápí migréna, ale nějak se to všechno dá krásně zvládnout. Jsem na sebe zvědavá v těch vedrech, které teprve mají přijít, ale věřím si. Akorát si říkám, že letos už to asi fakt bude na obrovskej slaměnej klobouk:-)
Ale jsem neuvěřitelně vyrovnaná a šťastná, možná je to i tím začínajícím létem, ale je to tak...
A muž má úplně krásnejnádhernej a úžasnej oblek s vestičkou a puntíkovanou kravatu!! Nádhera prostě..nádhera:-))


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)