neděle 3. října 2010

Jsem velryba!

A velrybám se žije občas pěkně blbě. Můžu být ovšem ráda, že to přišlo až teď, kdybych to měla delší dobu, tak mi z toho asi začne hrabat. Moje tělo si zvyká na zátěž. Někdy mám pocit, že se ráno vzbudím a jsem zase o kousek větší. A taky jsem snad úplně poprvé uvízla ve vaně a vstávala pomalu a postupně(ne že bych byla taková veliká, ale vstát naráz je prostě problém!)
Jsem ve 32 týdnu a jsem přibližně o 9 kilo těžší, mám nárok:-)
Taky jsem začala svoje okolí terorizovat, protože jsem hodně často smutná, každou blbinu řeším víc než kdy jindy, hodně věcí si beru osobně, nezvládnu toho tolik co dřív(i když já bych moc chtěla, tak moje tělo prostě řeklo ne a musím mnohem častěji polehávat a nedělat nic). Sama sebe bych za to umlátila, fakt! Jenže to nejde ovlivnit a tak si taky říkám, že kdyby to se mnou třískalo tak moc celou dobu, tak nevím jak by to dopadlo.
Trochu mě uklidnil fakt, že na kontrole jsem dostala dotazník o jméně a papíry co s sebou do porodnice, takže se to blíží. Jenže jsem taky dostala dobrou radu, abych se nenamáhala, nic nedělala a hlavně odpočívala(no jo!)
Jelikož jsem se docela těšila na víkend s tím, že bude hezky a pojedeme někam ven, tak jsem se v pátek zjistila, že jsem dost nastydlá, v noci nespala skoro vůbec, sobotu naopak prospala celou...paráda. Ještě dneska se necítím úplně tak, jak bych si představovala, takže se všelijak nahřívám, chodím ve svetru a vypadám jako těhotná domovnice. Prostě ideál:))

5 komentářů:

 1. tehotna domovnice me pobavila :))) za par mesicu na to uz budes jen vzpominat, uzivej si, hlavne spanek

  OdpovědětVymazat
 2. ja som ešte stále o 10kg tažšia, takže sa s tebou teraz nebavím :D :D

  OdpovědětVymazat
 3. mně už se zas vrátily záchvaty biohodin (když jsem si uvědomila, že tchyně v mým věku měla dvě děti a starší už ve škole...!), takže se taky nebavím :) ale upřímně řečeno, trávit celý dny v posteli bych se v tomhle ročním období nejradši nežinýrovala ani netěhotná :)))

  OdpovědětVymazat
 4. Mnoo a to já do vany už radši ani nelezu :-)) poslední dva týdny jsem ráda, že jsem ráda a že vůbec chodim, natož abych zvedala nohy tak vysoko, abych vlezla do vany :-)
  já mám asi blbýho doktora nebo co, já nikdy žádný papíry nedostanu, standartní vyšetření jako ostatním mi taky nedělá :-/ budu se muset podívat po novym

  OdpovědětVymazat
 5. přítelkyně: no to není moc dobrý, to se poohlídni co nejdřív po někom, kdo bude dělat alespoň standartní vyšetření. S těma papírama do porodnice atd. je to různý. Určitě je taky dostaneš, někam to jméno zapsat musíš :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)