čtvrtek 7. října 2010

Maličko nemocná...

Žádná nastydlá jsem vůbec nebyla! Malá velryba hypochondr si prodělala hezky ledvinovou koliku a další "milé" věci. V pondělí ráno jsme jeli do nemocnice, protože jsem přestala být největší hrdina a začala jsem mít strach. Dostala jsem antibiotika(a pochvalu že jsem přišla včas), abych neměla zánět ledvin, že prý bych taky nakonec z toho mohla rodit dřív a to popravdě ne, že by se mi úplně chtělo.
Takže se tady už týden tak nějak plácám a jediná moje aktivita je, že se z ložnice přesunu v pyžamu do obýváku, kde stejně ležím na rozloženým gauči pod dekou a večer zase zpátky do ložnice. Alespoň nemám pocit, že se pořád jen válím v posteli(i když je to jen optickej klam). Včera jsme byli na kontrole a musím ležet v teple, odpočívat, nenamáhat se, nahřívat se. Dokud nedoberu prášky, nepůjdu ani ven.
A jsem díky atb jak praštěná. Sotva se dovleču do kuchyně pro snídani a nazpět.
Už aby to přešlo(předpokládám, že se to uklidní po neděli až doberu poslední prášek). Dítko se má ale naštěstí dobře, kope mě do žeber a další libůstky si spolu užíváme, včera vypadal prý dobře a ukázkově(až na to, že ho pan doktor maličko podráždil a celou cestu se mi v břiše tak nějak dost ukázkově vztekal:) Kontrola stanovena za 2 týdny, tak jsem na nás zvědavá...
Nepočítám to, že vypadám opravdu dost hrozně, že už se skoro i stydím. Má ale cenu se upravovat, když celý dny ležíte? A když jsem zoufale nechtěla, aby mě muž viděl, tak mi řekl, že vypadám úplně stejně jako jindy. Nevím jestli tak strašlivě a nebo je to ještě normál:))
A mám pořád neuvěřitelnou chuť na jablkový koláč!!!
A chci jet na výlet...
A na koncert...
1 komentář:

  1. jéžiš a já na štrůdl! ale patlat ho teď taky nebudu :(

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)