úterý 19. října 2010

Všichni mi radí...

Rozhodla jsem se, že nebudu už nic řešit. Žádný rychlozavinovačky, fusaky do autosedačky, megasuper vyteplený fusaky do kočárku a další věci, protože se v těch věcech doma prostě nemusíme utopit že jo. A taky by mi z toho začalo asi brzo slušně hrabat, protože vždycky najdu něco co ještě nemáme a co nám chybí, něco bez čeho se prostě neobejdeme. Základ+ hromadu věcí navíc prostě máme, jediný co ještě hodlám nějak řešit je vanička a taška na kočárek(HEZKÁ TAŠKA NA KOČÁREK-původní se mi prostě nelíbí, ať jsou jak chtějí dobrý!), dětská kosmetika a taška do porodnice. Ano, znervózněla jsem, původně jsem si myslela, že tašku do porodnice budu řešit v polovině listopadu:-))
Dostávám teď spoustu "dobrých rad" většinou od lidí, se kterýma vůbec nemám náladu řešit, jak se dítě bude jmenovat, jestli kope hodně, nebo málo, že jsem strašně obrovská a mám teda asi co nosit, kolik jsem přibrala a jestli je to hodně nebo málo.
A nejvíc ze všeho mě vytáčí, jak mi v poslední době všichni tihle radiči předpovídají kritický porod, že to bude bolet, bude to náročný, bude to těžký a pak to bude ještě těžší :D Já se nebojím, těším se(ne na porod jako takovej, ale až to budu mít za sebou). Tyhle připomínky mě prostě nenervujou, ale strašně moc štvou.
A jinak? Nevím jak je to možný, ale je mi pořád zima. Venku vydržím chvilku(v kabátě co jsem běžně dřív nosila v mrazech) a jsem zmrzlá. V říjnu!!
Jo a je teda pravda, že jsem poslední týden nějaká rozmrzelá. Nemůžu dlouho ani sedět, ani ležet, ani stát, takže se to snažím tak nějak střídat a stejně mě ty žebra bolí, protože dítě není už žádná 6cm fazolka, ale pěkně velká fazole, která se umí ozvat. Však už má taky na dozrání jen pár týdnů. Vždycky když je mi nejhůř, vzpomenu si na kamarádku, která čeká dvojčata a má 2krát tolik problémů co já a říkám si, že nemám co kňourat, dvojčata jsou větší zápřah:-)
A začala jsem jíst pizzu! Já, která tohle jídlo jím maximálně tak jednou za půl roku...:D

3 komentáře:

 1. ano, tisic rad a všechny k ničemu, tisic otazek a všechny nasírací a tisíc proroctví a všechny strašidelný :-))
  tašku na kočár nemám, asi budu nosit batoh :-)
  btw. teprve tuhle jsem zjistila, že jsi táboračka

  OdpovědětVymazat
 2. No jo, v Táboře jsem se narodila, mám tam rodiče a sourozence, takže tam docela často jezdíme :)) S tou taškou je to těžký, ale věřím, že ještě něco najdu :) Co se rad týče, tak katastrofa, ale snažím se to vydržet :))

  OdpovědětVymazat
 3. táboráčku, plápolej :DD

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)