úterý 9. listopadu 2010

...babičky, taška do porodnice a tak nějak všechno :))

Už teď vím, že nestíhám vyprat a vyžehlit úplně komplet všechny dětské oblečky a trochu mě to štve. Jenže asi nemám sílu nebo co a oblečku pořád přibývají a přibývají. Dneska se celý den tak nějak plácám, půl odpoledne jsem spala a hlavně jsem zjistila, že už druhý den vlastně nemám chuť k jídlu. Prostě vůbec! Na nic nemám chuť, nic si nevyberu, musím se nutit, abych vůbec snídala a i to je celkem katastrofa. Musím se asi víc snažit nebo co. Ani jsem nemohla dojíst mrkvový dort(a to je co říct) a včera jsem váhala, jestli se mi opravdu chce do Světozoru, takže se se mnou fakt něco děje :)
Krom toho tenhle trochu línej a unavenej den umocnila konverzace přes Skype s mými prarodiči. Komedie je to samozřejmě téměř vždycky, dneska mě to asi bere nějak víc...
Ob dva dny ke mě přiletí dotaz, co je nového. Takže napíšu, že nic, nebo nějakou tu blbinu o tom, že dneska bylo hezky, byli jsme na výletě...:)) pak přijde dotaz, jestli jsem ještě celá. Takže po 30967 napíšu, že ANO, a že kdyby se něco dělo, tak se to samozřejmě dozví taky. Proč bychom to taky měli tajit že jo!
Pak následuje otázka, kdy budu rodit. Kdy? Jak to mám asi vědět...??! Takže jim zopakuju to, co mi říkal pan doktor, že to vypadá na listopad spíš, než na prosinec, kdy máme termín atd atd atd. Chvilku ticho, načež se mě zeptají, jestli mi doktor neřekl, jak moc budu přenášet. Tak co na to pořád psát že?:))
Dneska jsme šli na "procházku". Takové procházky už vypadají většinou jen tak, že dojdeme maximálně do kavárny, dám si kafe a pak se zase belháme zpátky, protože mám dost...
V kavárně seděly dvě slečny a hlasitě se bavily, takže jsem je poslouchala, zatímco muž blbnul s mobilem. A zjistila jsem, že všude je to tak nějak podobně. Jak jsme se shodly s Terezou, babičky jsou praštěný úplně všude.
Slečny si vyprávěly o babičce jedné z nich, která nesouhlasila s rozchodem jejího bratrance a jeho přítelkyně, kterou si oblíbila, tak moc, že se rozhodla zakročit a mimo jiné psala té bývalé přítelkyni ukecávací dopisy a další kraviny, zburcovala půl rodiny a tak dále. Dokonce se jí snažila utáhnout na vhodný genetický materiál. Samé lepší věci :))
I bráška má vypečenou babičku. Je to ten typ "zvědavá revizorka". Denně chodí kontrolovat, jestli se brácha vypravil do školy, jestli papal a jestli přišel ze školy, co dělá a nedělá, co se u nich doma děje a do všecho strašně krafe...Já bych na to teda neměla nervy ani trochu. Obdivuju máminu trpělivost, že jí ještě neposlala někam! Jednou přišla na kontrolu, bylo to v létě, my byli v bazéně, a ona vydržela stát na kraji a sledovat co děláme asi 10 minut:)) Nekecám :)
A jinak? Taška sbalena. Trvalo to chvilku a už jí mám přichystanou u skříně v šatně a čeká tam, co teda bude...Ještě tam nemám boty a župan. Protože!!!!V županu bydlím. Ráno vstanu a beru si župan, polehávám v něm až do oběda. A večer v něm zalézám pod peřinu a svleču ho jen když je mi úplně teploučko :)) Takže přesně vím, že až pojedeme do porodnice, tak se ještě jeden z nás(a já to asi nebudu:-)))), bude muset vrátit pro heboučkej župan a pantofle :D
A ještě něco...dneska jsem si prohlídla vyvolané fotky ze svatby!! Teprve dnes totiž doputovaly k nám domů:D Ale byl to fakt hrozně krásnej den, tak jsem si to na fotkách připomínala. Některý ty obrázky mám fakt ráda! Musíme akorát vybrat nějaký fotoalbum, doufám, že to nebude trvat tak dlouho jako ty fotky :))
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)