pondělí 8. listopadu 2010

Naposledy na jihu :)

Víkend v Táboře. Vypadá to, že na dlouhou dobu(do porodu se na jih už nechystáme) a úplně naposledy jen ve dvou. Cesty autem už mi nedělají dobře. Je mi pořád jenom vedro, z vedra je mi špatně, pak se začnu tak různě kroutit, dítě se vzteká a já úplně zelená se nemůžu dočkat, až budeme na místě a život mi zachrání jenom karamelovej Nogger :D Takže jsem si předsevzala, že už odpočinek a tak dále...
Dobře, to nebylo úplně správně. Řekla jsem si, že už žádné dlouhé trasy autem.
Jako obvykle byla sobota ve znamení návštěvy u maminky-dostali jsme mraky oblečků, tepláčků, čepiček na zimu, botičky a navrch Lovelu, abych to měla v čem vyprat:)
Když jsem se snažila bráchovi říct, že příště přijedu bez bříška, ale s miminkem, tak zvedl tak nějak napůl očka od pohádky, kterou ještě neviděl a pronesl něco ve smyslu "radši ho nevozte..stejnak ho budu učit jenom samý lumpárny a kravinky..." Je to totiž maximální exot:))
V neděli jsem se probudila o půl sedmé!! Zázrak, protože jinak se budím už ve 3:40 a pak do šesti kňourám, že nemůžu spát. Po snídani jsme se rozhodli, že zajdeme do nějaký kavárny na kafe, pak k tátovi a odtud jsme putovali do další kavárny, sbalit věci a domů :))
A po příjezdu jsem se tak strašně vylekala prasknuté žárovky, až mě z toho rozbolelo břicho, a skutečně jsem se chvilku bála, že to celé dopadne tak, že pofrčím do porodnice. Plus mi došlo, že nemám nachystanou tašku! Takže dneska mám jasný plán, vybrakovat lékárnu :D Ještě před lékárnou navštívím pana doktora, dozvím se hned tři výsledky různých testů a odběrů, které jsem podstoupila. Doufám, že si mě tam ještě nenechá...to by se mi úplně nehodilo.
Začínám 37 týden. Podle některých chytrých knih do porodu zbývá 0 až 5 týdnů. Minule mi pan doktor říkal něco jako že maximálně tři. A taky doufám, že nebudu vážit přes 70kg...už teď mám dost:)

Jo...a už asi týden jsem nečelila žádným blbým otázkám, zda mám strach z porodu a další libůstky. Že by? :D


Je zvláštní, že mám různý fobie......ale myčky se nebojím :DCestou na jih zastávka na masíčko:-)) A já jsem se musela projít, bolely mě záda:)Nová kavárna v Ta...museli jsme vyzkoušet :-))Sestry na náměstí :-))


2 komentáře:

  1. smím se optat co je to za kavarnu? že by mi nějaka utekla?
    já jsem rodila 39+5, takže to už by ti ani moc nechybělo :-)

    OdpovědětVymazat
  2. jmenuje se to Aux cafe, Svatošova 307, kousek za kostelní věží na náměstí...:) Co máš vlastně společného s Táborem??:))
    S tím porodem se ještě uvidí, stejně mám někdy pocit, že mě jenom straší a nakonec budu rodit 42+0 a budu ráda, že jsem ráda :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)