středa 22. prosince 2010

Měsíc

Už se pomalu začínám soukat do starých kalhot, ale zatím to není žádná sláva, přijde mi neuvěřitelný, že jsem někdy byla tak maličká, abych se vešla do 90% mého šatníku. Myslím ale, že to vykompenzuje běhání do schodů. Po dlouhé době je totiž konečně vyběhnu na jeden zátah a neplazím se stylem schod-pauza-schod :) Chuť k jídlu je trochu problém, ale snažím se zlepšovat(už mám dokonce i občas na něco chuť sama od sebe. Rozpoutala to Quanti s francouzskýma bramborama:) A ještě nikdy v životě jsem nepila víc než teď. Dokonce se v noci budím žízní, což se mi nestalo za celých dlouhých 26 let mockrát. Teď je to normálka. Dokonce jsem si navykla na čaj pro matky a chutná mi(ale to je normální, mě chutnal i kontryhel:))
Akorát pořád ještě nejím pravidelně tak, jak jsem byla zvyklá dřív.
Unavená na smrt se necítím, protože mládě v noci celkem dost dobře spí(což jsem vůbec nečekala), málokdy se stane, že by nás úplně nenechal vyspat. Za ten měsíc se to stalo asi jen jednou.
Chybí mi procházky, což je v tomhle počasí celkem nereálné. Když je nad nulou tak ještě jo, když mrzne, tak to nemá smysl. S kočárkem jsme byli dvakrát na procházce a zbytek mých výletů na čerstvý vzduch obstarali návštěvy u doktora.
Ale jsem šťastná, protože mládě je skvělý prostě :)) Těžko se to dá popsat, je to prostě moc hezký...Až na jeho zálibu chytat mě za vlasy(novinkově i za brýle:)
Konečně začal přibírat tak, jak by doopravdy měl, takže se mi docela ulevilo...
Vánoční nálada-pořád nic. Nemám ještě skoro žádné dárky...nemám ani náladu. Nějak mi přijde, že je to strašně rychle. Zasekla jsem se asi v listopadu a nedochází mi to. Psala jsem si se ségrou a ani ona netrpí žádným předvánočním stresem. Včera prý pomalu začali s tátou nakupovat dárky :) Ale třeba to u mě ještě přijde...třeba zítra. Nic se nemá přehánět že...Podle mě jsem jen nepodlehla davovému šílenství, protože jsem většinu času doma, koledu jsem letos neslyšela ještě ani jednu:D Dokonce jsem se podívala na Lásku nebeskou a nic...
Novinkově máme krbová kamna-protože mám šikovného a hodného muže, tak už v nich topíme a vypadá to výborně. Akorát se plameny odráží v okně, takže vždycky když jdu z obýváku do kuchyně, tak se leknu, že venku něco hoří:))
Jo! A držím tradici-včera mi muž přivezl Elle s diářem, vše je tedy v pořádku :))

Před měsícem touhle dobrou jsem už byla v porodnici a přijde mi to neuvěřitelný :)První ohýnek v krbových kamnech :-)Janina a Kryštůfek:-))


:-)


Dnes v retro outfitu :D


6 komentářů:

 1. Překrásnýho chlapečka máte, povedl se :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, nepůjčila bys mi ho někdy na pár hodin? Ideálně tak za dva měsíce, až začnou koliky :DDD potřebuju nějak rozehnat akutní záchvat biologických hodin ;)

  jo a jsem ráda za probuzení chutí :D

  OdpovědětVymazat
 3. Hlavně ať roste a je v pohodě:) a krbovky máte pěkný...

  OdpovědětVymazat
 4. Quanti: Záchvat biologických hodin rozeženem, myslím, že by to spravila jedna prořvaná noc:D

  OdpovědětVymazat
 5. Eva Lili, Mary a Mord-ecay: velký dík :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)