úterý 25. ledna 2011

Co jsem všechno neudělala...

Chřipka se neptá! Takže i když jsem se snažila, tak jsem jí stejně dostala. V sobotu mi bylo ráno úplně dobře, odpoledne jsme šli na návštěvu a když jsme se vrátili kolem šesté, tak jsem odpadla, skoro jsem si ani nesundala kabát. Podotýkám že mi nic nebylo ani na návštěvě, ani cestou. Prostě úplně z čistýho nebe zákeřný vir.
Ještě navíc s mládětem, takže první co jsem řešila bylo, jestli a jak to ode mě mohl, nebo může chytit. Přemýšlela jsem o tom, jestli jsem na něj už dávno taky něco neprskla, protože do té doby jsem ho chovala a tak, první noc jsem skoro vůbec nespala, protože jsem pořád zkoumala jak mu je(i přes to, že máme monitor dechu)...
Je úterý a já mám(doufám) to nejhorší za sebou. O víkendu jsem si ani neuklidila, ani nevytřídila šatník, dokonce jsem ani neuklidila ložnici a nevyžehlila dětské oblečky. Ležela jsem, spala jsem, pila šťávu z citronu, jedla vývar, cucala preventan a tak dále. Myslím, že jsem mrchu ošklivou už vyhnala, ale cítím, že ještě nemám úplně vyhráno, takže se pro jistotu dál budu dopovat zázvorovým čajem...
Samozřejmě jsem, co se Mláděte týče, do jisté míry znervózněla a teď ho každou chvilku sleduju, jestli fakt něco nechytl, jestli nemá teplotu...
Nejhorší je ten strach. Uvědomila jsem si to už když jsme přišli z porodnice, že to už je strach napořád. Nikdy mi nebude jedno, jak mu je, jestli je nemocnej....jestli je v pořádku. Když mám něco tak krásnýho jako je Mládě, tak o něj budu mít podvědomě strach prostě vždycky.
Doufám, že třeba zítra nezačne prskat a kašlat.
Na "izolaci" jsem byla tři dny, z toho tři dny(když jsem nespala) jsem si psala se ségrou, šmejdily jsem po aukru a spol. a hledaly nové zajímavé kousky do šatníku(který sice teda  není vyklizený ale bude:-))), posílaly si odkazy, což mi to léčení se, lehce zpříjemnilo.
Muž nastoupil statečně v sobotu na mateřskou, abych si to mohla v klidu odležet a zvládl to výborně. Mládě přestalo dělat moje ksichty a opakuje ty jeho :)))
Dneškem taky končí "babyboom" v mém okolí. Narodil se mi totiž bratranec, který dostal jméno Adam. Váha 4,10kg, měří 52 cm. Hodně štěstí a zdraví: -)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)