středa 12. ledna 2011

Výměnné pobyty :-))

Dneska jsem si uvědomila, že už skoro dva měsíce slyšíme pořád dokola několik vět jako například "ten je krásnej...a jaký má veliký oči a krásný dlouhý vlasy....a jak je podobnej mamince...ta pusa..." :))
Takže asi tak. Kupodivu je mi to celkem jedno a neřeším to. Co taky o tom dítěti mají říkat, když je mi skutečně hodně podobnej, číro má slušný a okatej je taky. Má ale oči zelený-po tátovi-líbí se mi to:))
Venku už není tak hnusnej mráz, takže už pěkně drandíme s kočárem po městě a pereme se, kdo bude vozit Kryštofa, kterýmu je to všechno úplně fuk, protože většinou usne a probudí se buď až doma a nebo v kavárně, kam chodím mlsat kafe(bez kofeinu).
Zatím ještě pořád v noci spí!!Občas se dokáže vzbudit až v 6:30, což je krása. Už se taky stalo, že brečel co pět minut, ale myslím, že byl jenom nervózní z cizího prostředí-byli jsme poprvé na jihu. To byl tak nějak ňufací víkend(všichni skákali kolem mláděte, usmívali se, vozili kočárek, ňufali, snažili se na něj mluvit, a on jen seděl v sedačce, nebo ležel v postýlce a nevěděl, co si o tom všem má myslet:))) 
V sobotu jsme tátovi a Ivaně připravovali sushi, protože náš dárek-sushi set, zůstal nedotčen jakou dobu, vůbec se jim do toho nechtělo. Když byli venku s kočárem(chlubit se sousedům) připravili jsme večeři(tedy muž, já jsem nakrájela ingredience!) a myslím, že chutnalo.
Krom toho jsem si u ségry vyhrabala retro palčáky, mojí starou šálu(té stejně neurčité barvy jako má můj nový svetr:-)), a moje pletený ,křiklavě rudý, prstový dvojitý rukavice. Jsem naprosto spokojena. Kožený palčáky se mi budou hodit(pokud bude mrznout ještě), ke kočáru:).
Dál jsem si odvezla černou tašku a čepici na "výměnný pobyt", který s mojí ségrou pořádáme jednou za čas, když máme oblékací krizi:)) Jde o to, že máme identický vkus(a do nedávna i identickou velikost), takže já jedu na návštěvu v určitém oblečení a odjíždím vlastně v úplně jiném...Po nějakém čase si to zase přehodíme a jsme obě nadšené, jakéže to kousky vlastníme :)) U některých věcí, které jsou velmi oblíbené, máme přesný termín "do další návštěvy" a vzhledem k tomu, že jsme se to naučily dodržovat, je takový výměnný pobyt vlastně hrozně fajn:)))
Jinak se neděje nic zásadního. Koupila jsem si černý šněrovací botky, ale mám teď pocit, že v nich mám jakousi tlustou hnátku, tak přemýšlím, co s tím provedu. Ještě nejsem ve své kůži pořád:))) A taky tričko a rukávy takové neurčité(světlezelené) barvy. Muž tvrdí, že jsou to hrozný hadry, ale já ten volnej svetr nosím pořád, protože je hrozně pohodlnej :)
Pořád pracně vybírám, co si na sebe vezmu, protože ne všechno mi sedí. Většinou tedy nesedí bohužel, ale už to jde dolů zase o trochu. Cíleně ale nehubnu, jím normálně atd.a doufám, že budu mít trochu víc pohybu s lepším počasím. A mám mnohem lepší vlasy. Konec cuchání, dredování a kdoví čeho ještě. Dokonce jsem si je nechala zase ztmavit, když už je zase možné barvit se:)
Mládě má 4 kila, už to tedy žádnej prcek maličkatej, jako byl po narození(jednou rukou jsem ho unesla) a začal se usmívat(což mě překvapilo, měla jsem pocit, že to dělají až trochu starší mimina)a snaží se zvedat hlavičku. Je totiž tak zoufale zvědavej, že prostě MUSÍ vidět, co se kolem něj děje :D Zamiloval se do lustru v jídelně, ten ho vyloženě fascinuje, když ho poponáším, tak se zasekneme na chvilku pod lustrem a Kryštof čučí :D
To je asi tak všechno....neděje se mi nic extra a přesto jsem šťastná, že se můžu každý den probudit a mám vedle sebe mládě(a o víkendech muže samozřejmě:))

JO!

24.12 se narodil Kryštofovi kámoš, který dostal jméno Prokop, přejeme mu hodně zdraví a štěstí do života:))


 karatista :))


úsměv


válení se na gauči :)


sobí obleček:-)


takže tak....


botičky


sice rozmazaná, ale i tak...jsme stejní :-))


Ségra-chůvička:-))


Vánoční dárek-sobí věšák(a kabelka je taky vánoční:-)


Na Štědrý den...:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře;-)