čtvrtek 9. června 2011

Paříž

Tenhle výlet jsem dostala k narozeninám a bylo to jedno velké tajemství:-) Měsíc před mým narozeninami jsem se dozvěděla, že poletíme na výlet, ale prý je to překvapení kam. Dozvím se až na letišti a tak :))
Samozřejmě jsem pátrala jako divá, ale nepodařilo se mi. Pak už jsem se rozhodla, že se nechám překvapit. Muž mi nabídl, že s ním mohu konzultovat výběr oblečení, ale víc nic...Všichni kolem věděli kam jedu a nikdo mi to neprozradil:))
A tak jsme 17.května ráno, letěli do Paříže a oslavili jsme tam mé narozeniny. Byl to ten nejkrásnější dárek, jaký jsem mohla dostat. Muž mi připravil program a prožila jsem krásné tři dny, viděla jsem, co jsem vidět chtěla a byla jsem hrozně šťastná a dojatá zároveň.
Kryštof cestoval s námi. Poprvé v letadle a zvládl to na jedničku.Měla jsem chvilkama obavy, nejsem zase taková hrdinka, ale nekonalo se nic katastrofického. Po Paříži jsme cestovali s kočárem, což bylo občas(v metru) poměrně náročné kvůli turniketům atd. ale dalo se to zvládnout. Asi dvakrát jsme museli vyndat Kryštofa, složit kočár, projít postupně a vrátit vše do původního stavu. S angličtinou jsem výrazně neuspěla, když jsem se snažila vysvětlit, že potřebujeme otevřít dveře pro kočárky. Zaměstnankyně metra dělala že nerozumí i když bylo jasný, že rozumí moc dobře. A nakonec nám stejně otevřela:)) Měli jsme třídenní jízdenku, kterou jsem nějakým záhadným způsobem dvakrát zablokovala(vůbec netuším jak) a museli mi jí vyměnit, ale jinak dobrý :D Byl to ten nejkrásnější dárek, jaký jsem dostala, moc jsem si to užila(i když mi všichni říkali, že  s dítětem to bude náročný a neužijeme si to vůbec atd.). Byla jsem ráda, že jsme tam byli a užili jsme si to...Všichni tři:)

Jo..a měla jsem pořád tendenci odpovídat všem italsky, vlastně po celou dobu výletu atd. občas jsem taky pěknej zmatek :-))

Cestovatel po příletu 

Jsme ubytovaní a odpočíváme:-)

Bydleli jsme v hotelu, kde byly takhle růžové chodby:-))
A retro telefony:-)

U dvou mlýnů:-))

S kočárem ze schodů

"Dneska vybírám trasu já"
Mé narozeninové ráno a káva

Můj muž a můj syn:-)
S růžovým králíkem-nešlo odolat:-))

Janina a dělíčka:-)))
Alespoň jednu takovou fotku jsem musela vybrat:-)
Odpolední odpočinek

Naše unavené nohy:-)

CestovatelTa nejlepší horká čokoláda na světě


Svačina v parku
A takhle dopadly mé botičky:-))))


5 komentářů:

 1. strašně ti to sluší, ale Atom pořád vypadá hrozně nasraně :))) chápu že není, ale asi by mi hráblo na to koukat! :D

  OdpovědětVymazat
 2. To je jen na fotkách:D:D Ale někde možná mám fotku, kde se usmívá:)))

  OdpovědětVymazat
 3. Paráda... Docela bych se toho cestování s drobkem bála, ale evidentně máte syna rozenýho cestovatele. Je krásný vidět, že když se chce, všechno jde. ;)
  Jo, a moc ti to tam sluší, vyloženě stylová...

  OdpovědětVymazat
 4. jojo klasicti francouzi, neumi a nerozumi anglicky a uznávají jen tu svoji krásnou řeč....

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)