čtvrtek 7. července 2011

rock for people

3 dny v Hradci, hudba, občas pivo, nostalgická setkání a plurk sraz!
Měli jsme vip parking, ale vlastně nevip vstupy, jen nějaký guest, takže jsme to měli všechno trochu složitější než minulé roky, ale bylo to stejně výborné!!Užila jsem si hudby, potkala jsem staré přátele, vyvenčila své puntíkaté holinky. Nebylo mi vůbec špatně a ani jednou se mi nepodařilo zmoknout(můj muž tvrdí, že kecám, protože jsem tak usilovně tančila na Chinaski, že jsem si ani nevšimla, že prší:-))
Když jsem se ale v den plánovaného odjezdu na festival podívala z okna, tak se mi nikam nechtělo. Bylo tak strašně ošklivý počasí, pršelo, tma, zima...FUJ! Přesvědčilo mě asi jen to, že nebudeme spát přímo na festivalu ve stanu, ale v Hradci, v posteli, s peřinou, sprchou a tak dál:-) A hlavně jak pořád někdo psal do svých statusů, že teda nikomu na rfp nezávidí a tak...to mi taky moc nepřidávalo :-)))
Zjistila jsem, že nemám nikde žádnou pláštěnku, tak jsme jeli ještě do obchodu, kde mi muž nechtěl koupit růžovou se sovičkama, kterou jsem moc chtěla, smutně jsem po ní koukala, ale bohužel-nevyšlo mi to..:-(
Festival jako takový se asi povedl, rozhodně jsem nestihla všechny kapely a na některé jsem prostě neměla výdrž, ale stálo to za to:-) V úterý se najednou udělalo hrozný vedro, odhodila jsem punčocháče, holinky, svetr i šátek a šla jsem na narychlo uspořádaný plurk sraz. 
Natálieelilína i Izorka byly všechny krásné, hodné a milé, byla jsem hrozně ráda, že je můžu poznat osobně taky konečně!
Velký dík patří mé švagrové, která si vzala na hlídání děti, protože bez ní bychom asi nikam nejeli:-))(a nechala si je ještě přes noc z úterý na středu u sebe i když jsme přijeli večer domů).
A ještě na závěr. Neměla jsem nejmenší výčitky svědomí, že jsem Mládě svěřila na hlídání, na tom, že se chci bavit není nic špatného a je zdravé si od sebe odpočinout(pokud ta možnost je). Skoro jsem až přemýšlela, jestli teda nejsem špatná matka, ale zatím mi přijde, že to vlastně bylo dobře. Bráchové těch pár dní byli hodně spolu a zdá se mi, že to pojali jako stmelovací akci, dneska si pořád hráli starší se snažil chránit mladšího, prostě tak jak by to mělo asi být:-)
Nejčastější věty co jsem slyšela na festivalu "kde máte miminko?" a "jakto že jsi TAK hubená?" co má člověk pořád na tyhle věci říkat....(krom toho bych to s tou hubeností zase jako nepřeháněla ŽE...)
Asi nemá smysl popisovat různé kapely, protože nejsem žádný hudební kritik(tohle už mám za sebou):-))
A svého muže jsem během tohoto festivalu seznámila s tolika holkama, že chudák neví určitě už :D

nějaký chinaski:-)))


Kuži-foceno pro Vandu


SUM 41 jsme s mojí ségrou milovaly! Pak mi psala, že jsem mrcha, že jsem na ně šla:Dspokojený muž(šli jsme se podívat na Tři sestry:-)))


ve městě

a první kafe
Janina&Natalie(+reklama na Lemon!)

muž musel nutně vyzkoušet nový Božkov:-)))


:-))


Janina&elilina

Poslouchali jsme Kryštof z baru, dovnitř se moc jít nedalo:-))

VF
 a tady tohle je už plurk...10 komentářů:

 1. Petruš hledej:Dje tam schovanej :D:D

  OdpovědětVymazat
 2. zvukovka chinaski, 2 a 3 fotka:D:D

  OdpovědětVymazat
 3. podle mě je taky úplně v pohodě dát dítě na hlídání, pak těm matkám musí šibat, když by měly být pořád zavřený doma s mimčem jenom :) strašně se mi líbí ta fotka, jak jste s holkama hlavama k sobě, ta je boží prostě!

  OdpovědětVymazat
 4. Pěknej blog, hlavně plurk fotky! Výčitky mít fakt nemusíš, je skvělý, že ti je někdo rád pohlídá. Kalanka

  OdpovědětVymazat
 5. jeee, ty spolecny fotky jsou nejlepsi :))

  OdpovědětVymazat
 6. Nojo, bez toho kojení je to přece jen jednodušší. ;) Super fotky. :)

  OdpovědětVymazat
 7. cassidy, ono jim právě pak šibe no:-D ale přijde jim to normální a vznikají pak hloučky takových těch "stoprocentních" matek, které se na ostatní dívají skrz prsty.

  OdpovědětVymazat
 8. Puffin:bez kojení to každopádně jednodušší je..to je jasná věc:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)