čtvrtek 11. srpna 2011

sukně "paní Vandové"!:-)

Zítra vezeme obě děti za bráškou a mojí maminkou. Mám z toho zvláštní pocit, protože na jednu stranu se ukrutně těším, že budeme chvilku úplně sami doma, zároveň z toho mám obavu, jestli a jak to zvládnou(i když vím, že to samozřejmě všechno bude v pořádku:-)
Je to zatím takový neurčitý pocit. Poprvé budeme od sebe daleko, jinak jsme vždycky byli poměrně blízko, myslím, že to bude tím...
Dnes jsem měla telefonický a zařizovací den(tedy takhle-já jsem kontaktovala příbuzenstvo, muž zařizoval samotné překvapení), chystáme totiž(zatím tajný)svatební dar-půjdu na první svatbu v rodině, jako dospělá(když nepočítám tu svojí). Naposledy jsem totiž byla v pěti letech. Když hrála kapela, tak jsem běhala po parketu kolem dokola a nebo jsem dávala ucho na reprák, ukradla jsem nevěstě "kastrůlek" co měla na hlavě a počmárala jsem schody v Domě Armády křídama:-)) Taky jsem obešla stoly a úplně všem jsem tam snědla lentilky, co tam sloužily jako dekorace. Tehdy jsem si slíbila, že až se jednou budu vdávat, tak je musím mít taky! A měla jsem je jako velké překvapení:-) Mám ráda svatby!
Kryštof se naučil v posledních dnech zvláštní věc-usíná na dece, kde si hraje. Žvatlá, žvatlá a najednou chrní-nestačím se divit:-)
Odpoledne jsme využili, že svítí slunce a vydali jsme se na procházku...vzala jsem si sukni od paní Vandové(tedy maminky Vandy:-))))). Je pohodlná a má tu nejlepší vychytávku-skryté kapsy! 
A po cestě zastávka na dobré kafe...

P.S: jsem přesvědčena, že první zub se vyklube na svět, až bude Kryštof u babičky:-))

To, že mám nohy zkřížené tam není vidět, omluvte tedy, jak vypadám:-)))

Kapsy:-)
Máma má Kryštofa...

Kryštof má mámu! :-)

A ještě pár z našeho domova...

muž cvičí a cvičí a cvičí...

Takhle usíná můj chlapeček...

Na téhle věci si pochutnávám. Začalo to malým vzorečkem 2dcl a už máme 3 litry doma:-))
Jablko-malina, ale plánuju vyzkoušet ještě další příchutě...

6 komentářů:

  1. akorát má mnohem světlejší vlásky, než když se narodil, ale to už tak asi má být. Já zas byla blond:-))

    OdpovědětVymazat
  2. děkuju:-)Jen jsem si zpětně říkala, že na té fotce, kde piju kávu vypadám spíš jako servírka, která má pauzu..ale možná je to jen můj pocit:-))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)