neděle 21. srpna 2011

Svatba :-)

V sobotu se konala jedna velmi netradiční a přesto krásná svatba. Ženil se můj strejda, tátův bratr. Dlouho jsem neviděla zamilovanější pár, sluníčko svítilo...prostě krásný den se vším všudy. Vzhledem k pohodovému Mláděti jsme vydrželi poměrně pozdě domů(s úderem osmé hodiny se najedl a spokojeně usnul v kočáru).
Akorát se náš malý chlapeček stihl v té dojemné atmosféře při samotném obřadu, poprat s mým bratrancem, koukali na nás snad úplně všichni. Jinak to bylo všechno naprosto v pořádku :-))


Sestřička s přítelem

Moji dva chlapci

Netradiční novomanželé

Bylo vedro, slunce pálilo...uf!

Nejlepší hračka je kelímek:-))Táta přijal roli adoptivního dědečka pro malého bratrance:-))

Můj muž a můj tatínek:-))))

Co skrývá maminka v kabelce? :-)

13 komentářů:

 1. zaprvé ti to hrozně sluší v tý sukni a halence <3 zadruhé chválím výběr postavičky z Medvídka Pú na Kryštůfkově trikotu a zatřetí fotka manžela a táty v bazenů je geniální :D

  OdpovědětVymazat
 2. ta sukně ti neskutečně padne, moc ti to sluší :) Erakis

  OdpovědětVymazat
 3. vypadas uchvatne .) miluju deti na svatbach, bez nich by to nebylo ono myslim :) a tvuj tata ma koukam smysl pro humor, to se ceni :) na hracky v kabelce se taky tesim! a na fotce tvych dvou chlapu vypada tvuj manzel jako krystofuv bodygááárd .)) krasa :)

  OdpovědětVymazat
 4. ano, co skrývá maminka v kabelce je nejlepší :))

  OdpovědětVymazat
 5. Leni, díky:-) Když se podíváš pozorně na fotku v bazénku, je vidět malý vetřelec-nová generace. Brzy tam bude v tom bazénku s nima postávat:-)))

  OdpovědětVymazat
 6. Erakis, tuhle sukni jsem dostala, když mi bylo nějakých 21 let a vůbec jsem si s ní nevěděla rady. Dneska už chápu, že ten, kdo mi jí přivezl si byl jistý, že do ní dospěju :-) Dneska je to jeden z těch zásadních kousků...

  OdpovědětVymazat
 7. Simbsalabim, děkuji moc!!:-) Táta má smysl pro humor, co si pamatuju a díky tomu jsme se doma nikdy nenudili:-)) Hračky v kabelce jsou sranda, ségra se mi celou dobu, co jsem jí svěřila své tajemství kabellky, smála:-)))

  OdpovědětVymazat
 8. přítelkyně, hračky v kabelce ještě asi nějaký ten rok potrvají a já se děsím, že jich bude víc a víc:D

  OdpovědětVymazat
 9. Quanti, to bylo překvapení...možná jsem měla zveřejnit i fotku s výrazem ženicha, když to překvapení viděl:-)))

  OdpovědětVymazat
 10. jani potrvají, to je jasný :-) taky je tahám, i když u nás jsou momentálně hit kolíky na prádlo a tak nosim v kabelce ty :-))

  OdpovědětVymazat
 11. u nás je největší hit papírová krabice, do které si Kryštof může pohodlně sednout, ale na svatbu se mi to fakt nechtělo tahat:-)))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)