pátek 30. září 2011

Nebel

V úterý jsme s mužem byli na premiéře filmu Alois Nebel...Šla jsem tam jako velký skeptik, ale nakonec jsem byla příjemně potěšena, dokonce jsem se přistihla, že se mi film líbil. Ovšem názor si musí udělat každý sám. Zdá se mi, že těch xx let práce tam bylo poměrně dost nesrovnalostí v detailech. Tyhle věci ale nakonec opravdu převálcoval fakt, že atmosféra mě zcela pohltila, dokonce jsem měla pocit, že když půjdeme ven z kina, určitě bude pršet...
Těsně před začátkem filmu, jsem se náhodně dozvěděla, že se jedná o velmi pomalý film a myslela jsem, že na poslední chvíli prchnu...když něco neodsýpá, tak jsem z toho nervózní a bohužel mám chuť seřvat někoho, kdo za to vůbec nemůže:-))) Přežila jsem!
Následnou temnou párty, která se konala v jakési staré nádražce, jsem taky zvládla. Nevím, jestli na jedničku, protože ve tři ráno jsem byla už trochu protivná a dělala jsem že neumím mluvit, protože jsem měla unavené nohy a vůbec jsem toho měla dost(vyšla jsem těžce ze cviku).
Cestu domů jsem prospala v autě a ihned zaplula do postele, ale ve spánku party pokračovala a v sedm se probudilo Mládě...celou středu jsem se tak divně plahočila(a to i přes to, že muž vstal a hrál si s Kryštofem a já jsem se snažila dospat).

4 komentáře:

  1. joo díky!!!:-))) Já jsem hrozně váhala ještě na poslední chvíli, jestli si je opravdu vzít totiž:-)

    OdpovědětVymazat
  2. jaks dávala předtím fotku na plurku, tak jsem z toho měla takové rozporuplné pocity, ale teď podle těchhle fotek si myslím, že ti fakt jdou :)

    OdpovědětVymazat
  3. No ta fotka byla celá rozporuplná, proto jsem ještě přemýšlela, jestli nemám zvolit něco úplně jiného, ale nakonec jsem to zvládla, šaty taky a myslím, že to šlo :-) A stejně si skoro nikdo nebude pamatovat, co jsem měla na sobě:-))))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)