úterý 6. září 2011

Tak ode dneška budou ty Mláděcí kousance pěkně bolet. Konečně se dostal ven první zub, takže doufám, že bude chvilku klid od podobných věcí...
Přijde mi, že to vážně neuvěřitelně utíká. Dnes v kavárně se Kryštof pořád vykláněl z kočárku, aby se mohl smát na slečnu za barem a dělat na ní oči, takže malé miminko je dávno pryč. Dokonce už úplně v pořádku leze dopředu a necouvá. Každý den zpíváme, posloucháme hudbu a moc se mu to líbí, na některé věci se snaží pohupovat do rytmu(ano, muž tvrdí, že rozhodně bude muzikant, já budu zatím ráda, když bude mít hudbu prostě rád).
A já jsem se smířila jsem se s podzimem, vytahala svetry, barevné punčocháče a jedeme dál...:-)
V poslední době jsem se vrátila ke pikantní polévce z čínské restaurace a nemůžu přestat!

Velkej kluk:-)


ale jo, na tenhle svetr jsem se fakt těšila...

4 komentáře:

 1. gratuluju k zubu :-) u nás se minulej tejden strhla zubní smrst a nahoře mu vylezly hned čtyři kousky najednou
  máme vás na táborkách vyhlížet naživo?

  OdpovědětVymazat
 2. Díky, doufám, že další zuby už nebudou tak nepříjemný..a gratuluju ke čtyřem novým kouskům(představuju si ty kousance:-))) A jasně že jo, vyhlížejte naživo, budeme tam! Akorát si nejsem jistá, jestli tam budeme pořád s kočárem, možná Kryštofa necháme v pátek večer babičce:-)

  OdpovědětVymazat
 3. mňam, pikantní čínská polívka! tu ruku na tom svetru držíš tak, že to vypadá, jako bys byla zas těhotná... ;))) a gratuluju k zubu, bude na šaty? :))

  OdpovědětVymazat
 4. Quanti, přesně mě to napadlo,že si tam to břicho tak hezky držím..to je taková vzpomínka na to, že loni jsem už měla touhle dobou docela panděro:-D
  A na šaty...vidíš to? Zapomněla bych!! Určitě bude:-D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)