pátek 11. listopadu 2011

S podzimem výrazně ubylo času. No dobrá...Možná, že to není úplně podzimem, ale tím, že Mládě vyrostlo, rozhodlo se, že už ho nebaví jen sedět a dělat na nás oči. Přišlo na řadu postupné vstávání. Po pár nevydařených(a velmi navztekaných)pokusech, se zadařilo a během chvilky nebyl problém vstát u židle, gauče...:-)
Přibylo mnohem víc naštavných kníkání, když nedosáhne, kam si zamane nebo spadne zpátky na zadek. Jedno takové padnutí provázelo i zakousnutí se, do mé ruky. Děti jsou radost:-)))
Najednou mi přijde, že nevím, co jsem dřív dělala s volným časem. Snažím se všechno nějak poskládat dohromady, ale ne vždycky to vyjde.
Oblíbená hra je předávání si čehokoli. Kryštof si něco ukořistí a pak ze sebe vyloudí něco jako "na!" a tu věci mi podá. Hned ale vyžaduje, aby mu byla navrácena. Nedělá mu problém podělit se(sám od sebe)o rohlík.
Stále bubnuje, tahle radost ho drží už dost dlouho...
Baví ho koukat se, jak se vaří oběd/večeře. Občas se při vaření motá v nohách a dělá pejska(skákal mi na nohy a opakoval něco jako "haf haf haf "). Přijde mi, že se strašně rychle vyloupl z toho maličkýho chlapečka, kterej pořád spal, v maličkou tvrdohlavou osobnost.

A jinak ještě...dnes ráno, vařila jsem bramboračku, Kryštof mi "pomáhal" a najednou někdo klepe na okno a
tam je můj muž. Přinesl mi flanelové pyžámko o kterém jsem jen tak mimochodem, prohlásila, že se mi moc líbí a hodilo by se. Najednou jsem ho měla. Byla jsem hrozně překvapená, ale hrozně mě to potěšilo. Mám pocit, že tyhle nečekané dárky jsou lepší, než všechny ty povinně vybrané "aby něco bylo". Tohle je to, co doopravdy potěší(tedy v mém případě).
Dnes jsem zjistila, že se začínám opravdu těšit na Vánoce(po několika letech).

Je třeba do křesílka nacpat i medvídka:-)

6 komentářů:

 1. krásný :-) my hru s podáváním máme taky jen v jinym provedení, máme prázdnou sklenici od kafe a strkame dovnitr a tahame ven.. teda ja jen držim :-) utíká to strašně rychle, zrovna tuhle jsem řikala, že před rokem to leželo a knikalo a ted je ho plnej dům

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jo, krásný fotky, Kryšťa je machr! :D

  OdpovědětVymazat
 3. mno mam se na co tesit .)) a to ja porad fnukam ze se nepretaci jeste ani a je tim padem "pozadu". je mi jasne, ze budu jeste s laskou vzpominat na ty chvile "kam me polozis, tam me najdes" :) mas bajecneho muze samozrejme! (oba teda :))

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za komentáře, před rokem to opravdu jen leželo a kníkalo, dneska se přesunuje neuvěřitelnou rychlostí, všude mě pronásleduje a opakuje u toho "mama mama!" Je to sranda, jenom se bojím, že než se zase rozkoukám, budu psát o tom, že už jde do školky:-D

  OdpovědětVymazat
 5. Simsalabim, však on se naučí. Každé mrně je jiné. Třeba můj bratranec, je o dva měsíce od Kryštofa a už chodí, ale taky jsem si nějak řekla, že to nejde řešit a porovnávat:-) A krom toho některé děti jsou prostě pohodáři...všechno bude:-))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)