pondělí 21. listopadu 2011

sami doma

Kryštofa jsme ve středu odpoledne odvezli na podzimní prázdniny. Na jihu zůstal se ségrou a jejím přítelem do neděle a jsem přesvědčená o tom, že si to opravdu užil:-) Fotky jsou(až na tu poslední)dokumentací toho, co jsme dělali sami doma. Máme novou jídelnu a já mám dobrý pocit. Mimo to jsem stihla ještě předělat jednu koupelnu, vyklidit neuvěřitelně moc věcí ze schodů na půdu, najít a zachránit staré divadelní kukátko, jít se podívat na dva koncerty, skvělou večeři a oběd s mužem a jednu opravdu krásnou sobotní snídani. Cestou domů jsme si dali zastávku u Vandy v práci, že si jako dáme kafe.
Vzhledem k rozbitému kávovaru jsme si ho museli dát jinde, ale vyfasovali jsme nejlepší malinové makronky s sebou:-)

Před malováním....


....po malování


Nejlepší snídaně-základ dne:-)) 

První drink :-))

Hovězí líčka na víně s bramborovo hráškovým pyré. Bylo to výborné!!


Koncert kamarádčiny kapely. V pořadí ten druhý. Na prvním jsem nefotila. Naštěstí!

Můj muž...2x :-)))

Chtěla jsem vyfotit svůj poslední nákup, ale nešlo to jinak, než s malým vetřelce :-)))

4 komentáře:

 1. :)) hmm ta cokoladova barva vypada paradne, a pak - neni nad snidane ve dvou :)) v mem pripade teda ja plus junior, ach jo :)) jani, jak resite ty kamna/krb nebo jak se to jmenuje a krystofa? vi, ze se na to nesaha, nebo mate nejakou zabranu?

  OdpovědětVymazat
 2. Měli jsme snahu naučit ho, že kamna pálí, že nesmí atd. ale on si šáhl, zjistil, že pálí, ale zkoušel to dál, tak jsme museli koupit ohrádku kolem kamen. Bylo to opravdu jediné možné řešení...
  A snídaně ve dvou s Kryštofem jsou přes týden běžně, ale rozhodně ne v klidu:-)))

  OdpovědětVymazat
 3. ten sveter!!! ja ti tak závidím, že môžeš Kryštofa na pár dní odložiť :D

  OdpovědětVymazat
 4. Jani dik, toho jsem se bala. musime obestavet cele kamna, uaa.. pali i podezdivka lavice - sedet se na ni da krasne, ale sahat na podezdivku je nemozne. to budou hradby..

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)