úterý 6. prosince 2011

S adventním věncem na stůl to v závěru dopadlo tak, jak jsem nečekala...udělala jsem z jehličí a asi poprvé se mi to celkem zamlouvá. Neumím ovšem používat všechny ty lesklé minidárečky, plastové zvonečky a obrovské sametové mašle, takže to řeším zase svým sušeným ovocem. Krásně to takhle dohromady voní!

Včerejší pauza po uklízení šatny a ložnice a zároveň menší svačinka před návštěvou divadla, na které jsme šli s mužem:-) Mandlové muffiny s čokoládou musíme péct častěji. I když teď to vidím spíš na první várku nějakého vánočního cukroví...

Bez brýlí si připadám divně. Jako kdybych to ani nebyla já. Odložila jsem je po roce a i když je to vlastně neuvěřitelná úleva, nemít brýle, cítím se vždycky, jako kdybych byla nahá a nemůžu si pomoct. Pod brýle se vlastně občas ani nemaluju, spoléhám na to, že se všechno tak nějak schová :-))

Pozdrav od Mláděte. Je s ním čím dál větší legrace a myslím, že ještě dlouho bude:-)

Posíláme medvídky na tajné, dobrodružné výpravy balónem....:-))

5 komentářů:

 1. bez brýliček jsi celá úplně jiná :o) a s mládětem ještě psina bude a čím dál tím větší :-o)

  OdpovědětVymazat
 2. hehe ja to mam s brylema opacne - v nich si pripadam jako v nedelni pyzamovy den. funguju s nima uplne tragicky :( divadlo zavidim! vy jste vubec tak akcni, ja si pripadam uplne mimozne, proste nudna matka na materske :)) a s tou srandou s mladetem - vzhledem k tomu, kolik srandy s prckem uzivame ted, musi to byt fakt nadhera! chci na vylet balonem :)

  OdpovědětVymazat
 3. já mám brýle od sedmé třídy, takže asi zvyk. I když jsem se před pár lety rozhodla, že zkusím žít úplně bez brýlí(nezadařilo se)...
  Co se týče naší akčnosti, tak se snažíme využít příležitost, když máme hlídání, tak vyrazíme. Tohle byla celkem nečekaná akce, ale mužovo sestra byla moc hodná a přišla Kryštofa pohlídat(bez ní bychom celkově na hodně akcí mohli zapomenout).
  A na ten výlet balónem vás klidně vezeme :-))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)