čtvrtek 8. prosince 2011

V posledních dnech jsem lehce vyhubla. Nevím přesně, čím by to mohlo být, ale doufám, že dál už to zacházet nebude, bojím se, že pak budu vypadat jako lízátko(velká hlavička a místo těla špejlička) a to se mi úplně nechce...Snad to je jen nějaký předvánoční, nebo nevím jaký stres a brzy se to vrátí do normálu.

Díky menší velikosti jsem na sebe znovu po delší době oblékla pouzdrové šaty Topshop. Mám je moc ráda, jsou pohodlné, jen vzadu mají trochu větší rozparek, budu ho muset zmenšit. Za mnou je autentický nepořádek. Prázdná krabice na hračky a hračky všude kolem. Větší smysl uklidit tohle všechno má skutečně až tehdy, když Mládě bezpečně spí ve své postýlce:-) Odpočívám... Dnes jsem poprvé dělala domácí paštiku. Měla jsem mírné obavy, ale nakonec to šlo hladce a je výborná, mohu jen doporučit! Focení proběhlo, až po mírném ujídání, takže je to takové autentické :-)))

A až opravdu Mládě bezpečně usne, tak máme na programu poslední díl opravdu hororového dánského seriálu. Bojím se rovnou už od úvodní znělky....Nemocnice, kde jezdí prázdné houkající sanitky a další divné věci...pro dlouhé večery ideální. Já se dívám jen když je můj muž doma, protože jít se pak projít po prázdném domě je opravdu strašidelné(a mě vyleká každý "podezřelý" zvuk).

3 komentáře:

 1. Vyfocená paštika je mnohem víc slintací než jen popsaná! Mňam.

  OdpovědětVymazat
 2. Šaty krásný, ale na paštiku ani na seriál bych si teda netroufla, klobouk dolů... :D

  OdpovědětVymazat
 3. Mám pocit, že ten seriál jsem kdysi sledovala a měla jsem šílený strach, v podstatě chápu, že se nedíváš sama:-)
  S paštikou bys rozhodně zabodovala i u nás doma a nejsi vyhublá, ale vychrtlá!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)