čtvrtek 15. prosince 2011

Včera přijela na návštěvu Vanda a udělaly jsme si den s Mládětem:-) Už den před příjezdem mi psala, že mi něco přiveze, ale že je to překvapení. To ještě netušila, že i na ní tady něco čeká:-)))
Přivezla dort...a byl opravdu moc dobrý!
 Ještě jsme ho snídaly ráno s kávou...
Tohle už je z akce "kýčovitá veverka". Ale není to jen tak obyčejná veverka, ale speciální-na větvi a dá se pověsit na zeď. Pro někoho, kdo tyhle zvířátka sbírá...nemohla jsem jí v tom obchodě nechat! Na fotce teda vypadá, že je Vanda lehce vyděšená, ale myslím, že spíš byla překvapená, nic kýčovitého nečekala(po dobu našeho bydlení, jsem všechny podobné věci drsně odmítala:-))

Odpolední zázvorový čaj(někdo víno). Fotka je rozmazaná, ale nějak se mi líbí ta patka co Vanda má.

Něco tajnýho sledujou společně na zemi:-)))
 Jeden z dárků, které Kryštof dostal k narozeninám. Jsem naprosto nadšená, protože jsem fanda retro hraček:-) Kočička je teď nejlepší kamarád, než šel spát, škrábal jí za ouškama:-)) (další dvě retro hračky už jsou v koupelně:-)

Moje malé, zvědavé Mládě..
Pořídila jsem si, úplnou náhodou,  tohle psaníčko..(je o maličko větší, takže nevím, jestli se opravdu v tomhle případě dá říkat psaníčko). Uvidím, jestli mu najdu nějaké využití. Zatím se mi ale líbí:-)

2 komentáře:

  1. Jee, takovou kočku si pamatuju! Jen mám pocit, že byla modrá... :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já si jí právě taky ještě pamatuju:-) A taky jsem měla pocit, že byl i takový modrý slon. Možná je to ale jen nějaká má pokřivená vzpomínka:-))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)