pátek 30. března 2012

Střih

Mládě má za sebou své první ostříhání. Není to sice na první pohled žádná obrovská změna(nejsem příznivec úplně krátkých účesů a bylo nutné střihnout to rychle), ale Mláděte se to stihlo dotknout, možná to považuje za velkou křivdu. Dnes ráno, ještě v postýlce si sahal na hlavičku, fňukal a celkově se nechce nechat fotit. Snad ho ta naštvanost brzy přejde.

6 komentářů:

 1. to je roztomile, jak si to bere :)) zrovna dneska jsme se o tom bavily s kamoskou, ne ze bych potrebovala strihat naseho skoro plesounka, ale jeji stejne stary junior musi nosit na ofine sponecku, uplne princezna (je to kluk .))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To úplně chápu, Kryštof měl taky sponku, dokonce i culíček, ale pak už jsem si říkala, že vypadá fakt hodně jako holka, tak to šlo dolů. Paradoxně mi ale už několik lidí řeklo, že pořád vypadá jako holka:-))

   Vymazat
 2. Emmě jsme už ofinu šmikaly s mamkou několikrát (sponky na hlavě totiž neustále sundavá) a naposledy jsme zkusily i celkový střih. Jak chvíli neposedí, tak to byl výkon :). Ta naštvanost ho určitě přejde a po několikátém stříhání si snad i zvykne :))). Krásnou neděli!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky:-) Věřím, že ho to přejde, ale vůbec jsem nic takového nečekala. Stříhání bylo u nás taky výkon, děti jsou v tomhle asi úplně stejné, prostě chvilku neposedí:-))

   Vymazat
 3. Jsem zvědavá, jestli ho v teenagerství taky popadne máničkové období, když už teď tak prožívá ostříhání ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, myslela jsem na úplně stejnou věc, když začal trucovat:-D

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)