sobota 28. dubna 2012

Máme za sebou první letošní(a první Mláděcí vůbec)výlet na kolech. Kryštof vyfasoval helmu a kupodivu to zvládl velice dobře. Jenže...to by bylo všechno až moc jednoduché, takže při zastávce na limonádu si muž všiml, že má prázdnou duši. Musel si zavolat odvoz a vrátit domů, což bylo dost nepraktické, protože nosič na Mládě měl na svém kole a na to mé přidělat nejde. Čekala jsem tedy ve vesnické hospodě já a dvě děti. Kryštofovi to bylo naprosto fuk, nejdůležitější bylo, že tam mají pískoviště, starší byl nervózní, protože jsme museli čekat a taky se začal bát, že se mu stane po cestě něco podobného. Mě bylo jen vedro, ale nakonec jsme to zvládli celkem dobře:-) Muž přijel autem, naložil Mládě a takhle trošku rozházeně, jsme se dostali do cíle, což byl písečný přesyp u Píst.
Zpátky jsme jeli také takhle napůl, každý s jedním z dětí. Trochu jsem se bála(já a orientace atd.atd.)ale dojeli jsme, neztratila jsem nás a tak:-)
Odpoledne už tak dramatické nebylo. Mládě si oblíbilo houpačku, nechtěl jít ani domů...A zítra si to první kafe na naší zahradě prostě musíme dát. Pro dnešek už raději..dobrou noc:-))Tohle byla vážně nádhera...seděla jsem tam v písku a představovala jsem si, že jsem na pláži:-) A vzduch byl cítit letníma prázdninama...věřila bych, že je konec července...Unavená matka a okaté Mládě..dvojka :-D

Tady si plánuju přečíst všechny ty knihy, na které jsem neměla čas(nebo energii)

8 komentářů:

 1. tak to je fakt smola.... tá lavička je úžasná!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem ráda, že i přes nepřízeň se nám podařilo dostat na předem určené místo:-)
   A z lavice mám taky velkou radost...

   Vymazat
 2. vy máte dvě děti?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dvě děti má jen muž:-) Starší je z dřívějšího vztahu a Mládě je naše společné:-))

   Vymazat
 3. Tak z písečného přesypu mám úplně stejný dojem - prostě léto!:)
  A co jsem tu četla, je mi moc sympatický tvůj normální přístup k rodičovství, věcem okolo i tvůj blog, takže ráda zavítám znovu. Měj se hezky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, snažím se z rodičovství nešílet a spíš si to tak nějak normálně užívat:-)
   Přeji pěkný den:-))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)