neděle 20. května 2012

Svět knihy, jako každý rok....chodím už od prváku, kdy jsme tam měli stáže. Postupně už vlastně jen ze zájmu o knihy, knižní novinky a tak dále...ale vydrželo mi to až na jednu přestávku, dodnes.
Letos druhá návštěva s Mládětem, mnohem akčnější než loni. 
Tentokrát už jsme koukali na pohádky, Kryštof maloval v komiksovém koutku a když jsme odcházeli, tak hlasitě protestoval. Pastelky ho zatím baví hodně:-)) 
Když jsme přišli a ve stanu bylo nepředstavitelné vedro, chvilku jsem váhala, jestli to vůbec zvládneme. Zvládli jsme. Zásobili jsme se knihami, jak pro obě děti, tak pro nás, prošla jsem si to, co mě zajímalo..Bylo to moc fajn i přes to, že rok od roku se zkracuje doba, kterou tam máme na prohlídku(=nelze se zastavovat u úplně všeho). Ale jsem ráda a Kryštofa budu s sebou brát, aby chápal, že knihy k nám prostě patří:-)


...mám nové brýle...


Kryštof je prostě náš! Rodiče si dávali kafe,tak musel taky(kafe tam samozřejmě neměl:-)Jsem nejšťastnější máma, Kryštofa zajímá kreslení:-)


Nezbytně nutná, každoroční fotka s cukrovou vatou:-)) 

knihy


14 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. děkuji:-) Doufám, že nějaký čas vydrží(původní brýle nevydrželi nápor Mláděte..)

   Vymazat
 2. krásne fotky a okuliare ti pristanú! :-) Malinký je zlatunký :-))

  OdpovědětVymazat
 3. Brýle ti sluší. Jinak ušlechtilá činnost :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jste příkladní rodičové!:) Kdyby byl každý jako vy, tak by děti měli k knihám úplně jiný vztah - viz moje neteřinky:)
  btw. Dobrý výběr brýlí, sluší Ti:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem už v těhotenství vymýšlela a řešila, jak nejlépe naučit mrňouse, aby knihy měl rád a abych mu to nějak neznechutila(protože já opravdu ráda čtu). Zatím samozřejmě netuším, zda se to ve výsledku zadaří, ale s knihami pracujeme často, Kryštof je má rád...
   Je fakt, že moc rodičů nečte ani sami od sebe, natož svým dětem, což mi přijde smutné...

   Vymazat
 5. jani ty jsi pro me prototyp best mama!!! knizky miluju, svuj zivot si bez nich neumim predstavit ani na jediny den a mym snem je predat "to" i svemu synovi, tak jako ty:) a zavidim "Onegin byl Rusak"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Delfi, díky moc, ani nevíš jak si takových pochval vážím!:-) Teď musím doufat, že mu to opravdu něco dá, že bude číst a nebude ho to otravovat...
   Jinak Oněgin je fajn, koupila jsem i třetí pokračování(Darda), zatím jsem nečetla, ale uvidíme jestli to bude podobně vtipné:-))

   Vymazat
  2. Nedekuj, rikam jen jak to je:D
   Juu ono je i pokracovani, panecku diky za info, hnedle po tom zapatram:D

   Vymazat
  3. Pokračuje, ale zatím jsem nestihla ani nakouknout, takže prakticky netuším, co čekat...:-))

   Vymazat
 6. Pan Princ má úžasné triko/body, skvělý design!!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)