pátek 6. července 2012

Festival Rock for people, den druhý. Neuvěřitelné vedro!! Chvilkama jsem už myslela, že to nevydržím a odpadnu, uff...Překonala jsem slabší chvilku, viděli jsme několik naplánovaných koncertů, z kterých mě nejvíc překvapila/zklamala Lenka Dusilová. Věděla jsem, že to co teď dělá, je alternativa, ale že až taková, to mě nikdo nevaroval. Plus(a hlavně) mizerný zvuk, takže jsme si část poslechli a šli jsme si dát kafe...škoda.
Těšili jsme se na večer, ale během neuvěřitelné chvilky se přihnala neskutečná bouřka. Hrozný vítr, spousty vody...no, musím přiznat, že jsem měla strach. Asi hodinu jsme jen čekali v autě schovaní, až přejde to nejhorší a pak jsme jeli. A Faith no more, na které jsme chtěli jít, nevystoupili, což jsme se dozvěděli až cestou domů6 komentářů:

 1. možná mi to nebudeš věřit,ale já na vás myslela jak v televizi říkali že na RFP je šílená bouřka a že se to má asi zrušit nebo něco takového...každopádně doufám,že jste si to i tak užili a my snad pojedeme přístí rok :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, tak to mě potěšilo, že jsi na nás myslela, díky:-)
   My jsme měli štěstí, v polovině jednoho koncertu jsem začala být unavená, tak jsme si řekli, že třeba na dvacet minut půjdeme do auta a pak se vrátím. Seděli jsme tam asi deset minut a přišlo tohle...I přes tohle jsme si to užili a příští rok se třeba potkáme :-))

   Vymazat
 2. Viděla jsem tě tam. :-) Bylo to úplně super. I když toho deště mohlo být méně, no. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee fakt? Měla jsi mávnout:-))
   Deště mohlo být méně, to je rozhodně pravda...

   Vymazat
 3. Já obdivuji lidi, kteří jdou na takové akce. Já mám obavy, protože vždy se mi něco nemilého přihodilo, takže raději letím k moři. Doufala jsem, že tě potkám spíš tam ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. my jsme na místě nespali, tak jsem neměla takový strach a obavy:-)
   K moři bych letěla hned, ale jestli se zadaří, zatím ještě netuším..

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)