úterý 6. listopadu 2012

Ve čtvrtek jsme s Vandou vyrazily na představení nové kolekce Esprit jaro/léto 2012. A protože jsem měla pocit, že Esprit jsou především sportovní kousky atd. byla jsem velice zvědavá. 
V klidu jsme si s drinkem prošly obchod, což bylo fajn(dokonce i dětské, tedy těch pár triček pro chlapečky, jsme si prohlédly). Esprit je v závěru, co se týče oblečení, příjemný, dokonce bych si pár kousků i vybrala!
V "programu" jsme se dozvěděly, že bude přehlídka, poté raut a tak dále...
Nic nesedělo:-D Musím říct, že opravdu nic nesedělo! Raut se otevřel současně se začátkem přehlídky(logika?), nahrnulo se tam tisíc lidí, takže na nás, protože jsme chtěly vidět novou kolekci(taky jsme proto přišly že). 
Když jsme se dostaly k nějakému občerstvení, tak už se paběrkovalo a někteří se prali i o to málo, co tam zbylo. Tak...jsme si poručily dvě Piňa colady, mě slečna za pultem namíchala příjemně silnou(ovoce na nás nezbylo, viděli jsme jak poslední zasazují na skleničku lidem před náma:-))) 
Prezentace-tedy taneční přehlídka mi sice chvilkama připomínala "školní akademii", ale některé kousky bych si vybrala(především pruhované, námořnické atd-to já ráda:-) 
Co vy a Esprit? Máte zkušenosti? Nakupujete? Nebo tenhle obchod při nákupech míjíte?:-)


Vanda, Elle psaníčko a koktejl

Znáte ty dny, kdy to prostě není úplně ono? Tak ten jsem přesně měla, proto jsem se rozhodla svůj outfit předvést alespoň takhle. Můj výraz v obličeji za zveřejnění nestál:-)


Takhle vypadal raut, když jsme se na něj došly podívat...

....ano přišly jsme velice pozdě, takže jsme zůstaly u pítí. Ani jedné se nechtělo poprat s ostatními o zbytky.

Rychlá zkouška kabátku

Nejlepší fotka, vlezla mi prostě do záběru:-D (a nemohla jsem jí nepředat dál:-))


6 komentářů:

 1. Esprit vnímám tak nějak podobně, asi jako ty. Na mně příliš sportovní a i docela drahé. Koukám, ten raut musel být asi strašně velká mňamka, když z něj zbyly jen špejle :)
  Jo a snad tě manžel s mládětem pozdravovali. Potkala jsem je zrovna ten večer na ulici :-D Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, muž mi to hned volal, byla jsem už na cestě, těsně jsme se minuly:-)
   Na rautu jsem pouze viděla (mimo jiné) jahody v čokoládě a ovocné košíčky, ale to bylo tak rychle pryč, ani jsem se nestačila rozkoukat:-D

   Vymazat
 2. Já Esprit miluju - teda jeho e-stránky a nabídky, co mi chodí mail. Škoda jen že jsem zatím nikdy nic z toho, nad čím jsem slintala doma u PC, nenašla v obchodě, myslím v Palladiu. Nevím, kde je chyba. Ale zas - ušetřila jsem vskutku nemálo ... :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba hodně lidí říká, že na Espritu mají rádi kvalitu. Oblečení vydrží déle než z ostatních obchodů a asi na tom něco bude, proto ta cena:-))
   Jinak se musím přiznat, že jsem v Palladiu v Espritu nebyla, takže nemám představu(ale napravím to:-))

   Vymazat
 3. z espritu (už je to sice dávno,tak 8 let zpátky) jsem měla tenisky a kabelku a vydržely strašně dlouho!chodila jsem v nich denně a kabelku taky pořád tahala!takže myslím,že tato značka je opravdu kvalitní,navíc se mi vždycky věci této značky líbily!a přítel má doteď tričko,které už sice není tak černé jako dřív,ale rozhodně bledne míň než jiné tmavé trička :) a samozřejmě ti to moc slušelo! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, moc děkuju...vůbec jsem se necítila ten večer ve své kůži, což mě zpětně trochu mrzí..Ale přežila jsem, to je hlavní:D

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)