pondělí 10. prosince 2012

Máme za sebou krásný víkend ve Vídni. Byla sice ukrutná zima, mrzlo a bez čepice, nebo klapek na uši jsem nemohla jít ven, ale bylo to moc pěkné. Jsem ráda, že jsme na chvilku mohli odložit rodičovské (a jiné)starosti a jen tak se procházet, nic moc neplánovat, odpočívat, dávat si kafe. A protože jsem Vídeň navštívila úplně poprvé, nechala jsem se provádět, přežila jsem i ruské kolo v Prateru!!(i když  ke konci jsem už byla mírně vystresovaná) a spousty dalších věcí. Vánoční trhy jsme stihli také, ale musím říct, že na nich byl asi nejlepší svařák:-)) 
Kryštof trávil svůj víkend u mé sestry na jihu a myslím, že se mu tam líbilo velice...bez ní by tenhle odpočinkový víkend asi nešel..takže díky;-)

14 komentářů:

 1. krásné fotky :) taky bych potřebovala nějaký takový odpočinkový výlet, ale přítel je teď po operaci takže mám smůlu :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikyys, děkuji moc! Odpočinkový výlet je fajn, ale chápu, že teď to nejde:-( Ať se přítel brzy zotaví:-)

   Vymazat
 2. To muselo být úžasný! Hrozně Ti to na fotkách sluší, obzvlášť první se mi hrozně líbí:)
  Já se zase někdy chystám jet na vánoční trhy do Seiffenu, je to kousek od Krušnohorských hranic a mají tam muzeum louskáčků, u kterého je největší louskáček na světě!:) No není to vídeň, ale štoly tam mají taky výborné:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honzino, díky:-)) Děkuji za tip, muzeum louskáčků zní totiž velice slibně:-))

   Vymazat
 3. Krásný fotky! Vypadá to, že jste celou dobu něco pili :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, možná vypadá, ale nepili jsme pořád:-)))

   Vymazat
 4. Vídeň je krásná, byli jsem tam loni před Vánocema (a taky jsem tam byla poprvé) a chutnal mi nejen jejich svařák, ale hlavně jejich punč, který mají na tisíce způsobů:)

  Noovo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Noovo, mě potěšil především svařák. Nebylo mi ráno nějak dobře, ale svařák mě z toho dostal(říkala jsem si, že buď mě to úplně položí a nebo mi bude dobře a riskla to-úspěšně!:-))
   A máš pravdu, Vídeň je krásná moc! Ráda bych jí ale poznala i jinak než vánočně...

   Vymazat
 5. tak ve Vídni jsem taky ještě nebyla,snad příští rok,protože to pořád odkládáme :) na ruské kolo bych nikdy nikdy nešla! :D obdivuju!!! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, já jsem do určité chvilky byla v pohodě na tom kole. Pak jsem si uvědomila, že jsme úplně nahoře, vítr profukoval do té kabiny a já si říkala, že spadneme, nebo že se otevřou dveře, nebo prostě něco...a trochu křečovitě jsem se držela a těšila se zase dolů:-D Nicméně jsem ráda, že jsem to zkusila!:-D

   Vymazat
 6. naše třída se do vídně chystá v pátek..já ale nejedu
  a zvu tě na svůj blog na giveaway , kde můžeš vyhrát límeček značky Stefanel

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné fotky, Jani... a protože mám zvláštní zálibu v podivné architektuře, tak tu poslední fotku ti závidím ze všeho nejvíc :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jane, musím říct, že jsem pořádně netušila co mě čeká na tomhle místě(provázel mě muž) a byla jsem naprosto nadšená!! Záliba v podivné architektuře je zajímavá věc;-))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)