sobota 29. prosince 2012

Včerejší procházka...když jsem vyšla ven a nadechla se, měla jsem spíš jarní, než vánoční pocit(a přiznávám, na to skutečné jaro jsem se v tu chvíli začala moc těšit). Kryštof chodí sám, zatím bereme pro jistotu kočár, ale už tam většinou nechce sedět a vzteká se. Začíná mluvit a mluvit..občas žasnu:-))


Bráchové:-)) 
Taková normální rodinka...:-))) 


Mládě miluje všechno co hoří, neustále dokola všechny nutí zapalovat svíčky, kamna...všechno...už nemáme skoro žádnou svíčku. A v kavárně kam chodíme, to bude za chvilku stejné:-)) 


Spící Anička...

vzpomínání na "staré" časy:-))))

6 komentářů:

 1. Jo, jaro, taky jsem ho už téměř cítila ve vzduchu a po Novém roce k němu upínám veškeré své tužby :-)
  Mládě je fešák, má krásný svetřík :-) Taky u nás frčí fascinace ohněm. Zatím se náš Matýsek evidentně vidí jako hasič nebo strojvedoucí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báro, mám to podobně. Ideální průběh je Nový rok a pak rovnou pozvolna jaro:-)))
   Fascinace ohněm je docela nebezpečná věc, bojím se, abychom za chvilku nehořeli, zatím jsou všechno svíčky dostatečně vysoko a nebo ho hlídáme, ale stejně...obávám se, že z Kryštofa bude spíš pyroman, než hasič:D

   Vymazat
 2. Malej má ten svetr prostě úplně boží :-) A je to pravda, lítá jako divoch, to jsem dnes měla šanci vidět na vlastní oči :-) Potkala jsem je při mé odpolední vycházce za nutriemi :)Zdravím! Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mu ten svetr občas závidím:-)))
   Vy jste se potkali? A zase jsme se minuly! Zůstala jsem tentokrát doma a dala si povánoční úklid...Tak příště už to snad vyjde:-)
   Lítá jako divoch..to sedí:-D

   Vymazat
  2. Jo jo, potkali...Škoda...Do třetice už to ale určitě vyjde :-))Petra Mat.

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)