středa 20. února 2013

Letošní únor, stejně jako ten loňský, není nijak závratný. Zase jsem nemocná, nedělám nic těžkého a důsledně odpočívám. Znamená to ovšem, že je čas na spousty knih, které čekají na své přečtení. Část jsem dostala k Vánocům, část jsem si koupila v antikvariátu, jednu mám půjčenou od Markéťulle a Sněhuláka nečekaně přinesl muž, aby mě potěšil, takže hurá do toho...Mimochodem v antikvariátech nakupuji moc ráda, snažím se co nejvíc rozšiřovat svojí knihovnu, mým snem je mít kolem sebe opravdu spousty knih. Vždycky to tak bylo a budu ráda, když v podobných podmínkách bude vyrůstat i Mládě, kterému jsem pomalu začala zakládat jeho vlastní dětskou knihovničku:-)
Uznávám, že je to velice zvláštní kombinace knih, ale sešlo se to prostě takhle..6 komentářů:

 1. Mezi knihami jsem také vyrůstala a mám k nim více než kladný vztah, jen poslední dobou jsem jim hodně nevěrná s internetem, měla bych to napravit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem měla před časem nějaké slabší období, málo jsem četla a úplně mi to začalo chybět. Snažím se večer si číst, nebo si vyhradit čas, když Mládě spí. Zatím se daří:-))

   Vymazat
 2. Bitevní a letadlové lodě :D:D:D

  OdpovědětVymazat
 3. Janka, dúfam, že ti je už lepšie, prajem skoré uzdravenie!....a ja tiež rada čítam knihy, čo som dostala na Vianoce, už som prečítala :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ywett, už je to v pořádku(naštěstí), moc děkuji:-))
   Já čtu také ráda, ale mám teď mnohem méně času, tak se snažím alespoň trochu a postupně dočítat:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)