úterý 5. února 2013

Na první únorový víkend jsme si s mužem naplánovali víkend na horách a protože všechno vycházelo jako má, opravdu jsme odjeli lyžovat:-)
Měla jsem nové lyže, těšila jsem se a nakonec to všechno bylo trochu náročnější...moje lyže se nechtěly kamarádit. Zcela suverénně jsem vyjela a po xx letech jsem si najednou nebyla vůbec jistá! A to už je co říct, když si nejsem jistá, když netuším jak zareagují...prostě zcela nestandartní situace. Vztekala jsem se...vztekala jsem se strašně moc(fakt hrozně!). Doufám, že další lyžování už proběhne v klidu a tak jak má..
Mládě trávilo víkend s mým tátou...v pátek jsme ho přivezli, chytil se dědy, zamával a šli na procházku s pejskem. Bez pláče, nebo dalších scének(trochu to vždycky čekám). Jsem vlastně ráda, že je v tomhle směru celkem samostatný(nevím jestli se to vlastně dá takhle říkat), ale zvládá to úplně v klidu zatím:-))
Takže pár fotek z víkendu...mimochodem štrúdl+kakao je ta nejlepší svačina...
10 komentářů:

 1. Já si furt myslím, v jaké nejsem - s tím naších třináctikilovým andělem - v kondici a na lyžích jsem byla pěkně v šoku: co ty moje nohy, děsný slabingr. Bolely, bolely, nic nevydržely a zase bolely ... :o)
  Ta bunda je božská!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roso, já jsem taky byla přesvědčená, jaká to bude pohodička a o své kondici jsem měla taky zcela jiné představy...no-byla to trochu rána:-))
   Děkuji za pochvalu, bunda se osvědčila:-)

   Vymazat
 2. Tobě to pořád tak sluší. A je mi sympatické, že lyžuješ. Je vůbec něco, co neděláš?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lydio, děkuji:-)) Je spousty věcí, které nedělám;-)

   Vymazat
 3. Samostatné Mládě je ideál! Fajn, že umíte být i chvilku jeden bez druhého. Do budoucích let mu to jistě prospěje.
  Lyžování je pro mou osobu něco naprosto nedostižného, takže respekt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, musím uznat, že je to skvělé, když vydrží s tetou nebo dědou:-))

   Vymazat
 4. ja se zatim neodvazila, ale uz me to asi nemine, aspon na chvili .) snad si nic nepolamu ,)) slusi ti to, a kakajko, hmm, nam .)) tak snad to mladickovi vydrzi ,)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se chystám napravit si reputaci a zkusit nové lyže znovu a znovu..dokud si na sebe definitivně nezvykneme, snad se povede:-))
   Tak ať si nic nepolámeš, držím palce;-))

   Vymazat
 5. Zrovna jsem před chvilkou dosnídala domácí vdolek a kakao, takže úplně souhlasím s tvojí chválou na podobnou svačinku :)) I když navztekaně vůbec nevypadáš, příště si lyžování určitě užiješ o něco víc, už budete s lyžema sehnanější :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cassidy, uáá vdolky!! Už dlouho na ně mám chuť a musím je mít:-)))
   A doufám, že příště už nám to s lyžema půjde fakt dobře. Nejsem vůbec zvyklá na to, že mi to takhle nejde...

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)