středa 27. února 2013

Po krizi s brýlemi jsem pochopila, že je nutnost mít nějaké náhradní , což jsem splnila červenými:-) Zítra jdu ještě na jedno vyšetření kvůli kontaktním čočkám. Na sport to nejspíš nepůjde jinak, bude lepší to neodkládat...
Mládě mluví a mluví. Od chvíle co ráno rozlepí oči, do okamžiku než opravdu usne. Občas mluví i ze spaní:-) Poměrně často se se nás pokouší dirigovat "maminko, sem pojď sem. tam jdi..tohle jo, tohle ne. Hají, hačí mámo...", dnes jsem odmítla toto  podstupovat a můj malý chlapeček se na mě otočil, významně zvedl obočí a nahlas pronesl "...tak jako co?"
Jsem samozřejmě ráda, že není zakřiknutý chlapeček, ale říkám si kde se to v těch dětech bere:-) Nikdy jsem nedokázala ocenit ticho tak, jako v poslední době. Ticho mi dokonce kdysi vadilo.. 
Kromě soustavného mluvení se naučil i jednu dokonalou věc. Několikrát za den mě přijde dlouze obejmout. A to je to nejlepší co se mi děje, vždycky si přeju, aby to trvalo a trvalo...:-))
V příštím týdnu(pokud vše vyjde jak má-a já doufám že ano), pojedeme ještě jednou na hory ..a na to se teď opravdu moc těším! 
Mimochodem, jsem ráda, že končí únor a přikládám z něj instakoláž...


6 komentářů:

 1. Mládě má pěknou vyřídilku :-)
  Náš chlapec je sice mezi lidmi trochu zakřiknutý, ale doma je to generál jaksepatří :-) A jeho hlášky jsou někdy tak úžasný, že se člověk musí zcela nevýchovně smát :-)
  Ovšem od doby co říká věty jako "Maminko, mám tě moc lád" nebo "Maminko, poď se pomazlit", tak opravdu roztávám :-) Je to kouzelný období a je třeba si to užít, než budou v pubertě a člověk jim nebude moct dát ani pusu na dbrou noc :-)

  OdpovědětVymazat
 2. krásné fotky :) mládě je úžasné :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotokoláž a přeji Ti krásný březen plný jarního sluníčka...:-)

  OdpovědětVymazat
 4. mládě je opravdu moc roztomilé, užívej si tu úžasnou pozornost i ty hlášky

  pěkné fotky, hlavně ta první

  OdpovědětVymazat
 5. :) to je krásné,že tak vykládá :) naše amelie se ne a ne rozpovídat... :)

  OdpovědětVymazat
 6. to objímání je krásný, zrovna dneska jsem si k němu lehla a povidala jsem mu pohádku a on mě objal div mě neuškrtil a povídá mi: pojď sem ty moje zlatíčko.. jak kdyz presne veděl, že to dneska potřebuju slyšet

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)