pátek 22. února 2013

Tak moc se těším na jaro, že jsem začala vybírat pro Mládě jarní oblečení. Zatím pár základních kousků, ale jsem spokojená. Stejně tak se tváří i Mládě, které si všechno vyzkoušelo a kladně ohodnotilo:-)
Boty vybíral muž, když jsem byla nemocná. Měli jsme trochu problém sehnat vhodnou obuv, Mládě má trochu vyšší nárt a ne všechny boty jsou mu pohodlné. Nakonec to vyřešili společně a myslím, že dobře.
Tak teď už ať se to jaro vážně blíží!!:-))
12 komentářů:

 1. Krásné oblečení. A pak že se mohou parádit jen holky ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. teda...bude největší frajer...to sako,ty trička,prostě boží! :))

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné kousky :-) Přiznám se, že já oblečení pro děti ráda vybírám, ale aby jim to tak krásně ladilo? To mi zatím tedy nejde...jsem na to moc velký chaotik. O to víc obdivuju tebe :-)
  Navíc, co bydlíme na vesnici a ve městě se tolik nepohybujeme, hledím spíše na praktičnost a estetika jde trochu stranou. V lese bohužel takové krásné sáčko moc neužijem :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báro, děkuji:-))
   Zase aby to nevypadalo nějak přehnaně. Doma i na zahradě nosí Kryštof úplně normálně tepláky, nenutím ho za každou cenu aby chodil pořád vyladěný. Ale vybírat oblečení pro něj mě zatím dost baví, tak to zkouším a zkouším:-)

   Vymazat
 4. to sako je perfekné, aj ja chcem! :D

  OdpovědětVymazat
 5. To jsou opravdu nádherné kousky ... také chci už jaro :( Dnes zas sněžilo celý den, mám zasněžené okna (bydlím v podkroví) a mám v pokoji tmu. A to je fakt depresivní :( Snad se počasí umoudří a vykoukne sluníčko. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jane, já jsem z té věčné tmy taky dost naštvaná, unavená a nemůžu se dočkat, kdy bude konečně ve vzduchu trochu jara...alespoň maličko!:-)

   Vymazat
 6. Těším se na jaro, jak malá holka. Odpočítávám dny do začátku března (tento měsíc už je pro mě předzvěstí snesitelného počasí). Potřebuju už chodit v námořnickém tričku a sáčku..:) Malému jste vybrali vážně krásné věci. Moc se mi líbí to sako a to tričko! Bude to takový malý rocker :-D Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, úplně přesně. Březen už je takové skoro jaro, únor je prostě ještě měsíc, kdy většinou sněží a tak..
   A taky chci chodit v námořnickém tričku, tohle naprosto chápu:-D

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)