středa 13. března 2013

Jsme doma z hor! Původně jsem si myslela, že je to úplně poslední lyžovaní, ale když pozoruju počasí venku říkám si, že to možná ještě jednou stihneme. Lyžovala jsem tak, až mě bolí kolena(ale byla jsem statečná a lyžovala jsem i v největších mlhách, kdy bylo vidět opravdu málo).
Statečné bylo i Mládě, které na lyžích stálo úplně poprvé, za rok začneme doopravdy(tentokrát se to neobešlo bez vztekání se, ale když si tak vzpomenu na mé začátky...má na to nárok:-))
Mimochodem-lyžovat se svou ségrou jsem byla asi po patnácti letech. Jsem ráda, že se všechno podařilo, všechno vyšlo a bylo tak, jak má být:-) Jen ta poslední noc nevyšla...Mládě se rozhodlo stávkovat a půl večera se vztekat, nemohl usnout a v noci se budil, což nikdy nedělal/nedělá, tak jsme z toho byli všichni trochu přejetí(ale žijeme:-)
P.S: můj muž se na fotce tváří zle. Je to proto, že jsem si zrovna postěžovala, jak mě bolí stehno a že asi nikdy nedojedu dolů:-D

 

8 komentářů:

 1. I my jsme našeho pinďu letos poprvé postavili na tyhle pseudo-lyže, jen - vůbec na nich nebyl schopen ni stát, asi je ještě brzo ... Mládě se tváří naopak dost odhodlaně!!! Go, Kryštofe, go! Na Soči to zatím asi ještě nebude, ale třeba potom ... držíme palec :o).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roso, díky díky díky:-)) Odhodlaný(a lehce nevztekaný)byl, ale ono to půjde. Za rok vyzkoušíme nějaké opravdové, letos si jen zkusil, jaké to je, mít lyže na nohou. Už jsem okukovala malé lyžaře na velkých sjezdovkách, jsou fakt super:-)

   Vymazat
 2. já se tady úplně rozplývám nad mládětem...on je taaak rozkošný na těch lyžích! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Na lyžích to frajerovi fakt sluší :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Mládě vypadá fakt rozkošně na těch lyžích :)

  Janičko, zvu tě na svou narozeninovou giveaway :) Ano, už to bude rok a já budu moc ráda, když se zapojíš :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jane, děkuji za pozvání, mám teď trochu prodlevy v blogování a vůbec čtení blogů, tak snad ještě stihnu!

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)