pondělí 4. března 2013

Víkendový fotodeník. Sobotu jsme byli s mužem na lyžích. Konečně nás potkalo nádherné počasí, takže jsme jezdili jak jen to šlo. Byla jsem nadšená a šťastná, že jsme mohli být zase chvilku sami(spolu s další stovkou lyžařů:-)) Neděle byla o trochu klidnější. Nooo..klidnější!! Plánovali jsme si takový pohodový výlet,  spojený s nákupem nových kalhot na lyže pro mě. Tak samozřejmě nemám žádné, Mláděti se ve sportovních obchodech absolutně nelíbilo, což dával najevo pískáním na celou prodejnu a dalšími protesty. Uklidnil se až u dětského vláčku a já jsem měla možnost trochu  se porozhlédnout. Pár nových kousků mám(o tom příště). Kalhoty ovšem nemám. Všude měli velikosti 40 a výš, takže jsem se jen smutně prošla a bylo vyřízeno. 
Ale v závěru jsme dali i procházku, takže si nemůžu stěžovat. Děti prostě(občas)zlobí, jsou to stále jen děti. 
Mládě se teď dostalo do fáze "JÁ SÁM" sám vaří na stolečku vlastní "oběd", sám se chce obléct/svléct a začal nesnášet ponožky a bačkory. Marně mu vysvětluju, že na to, aby chodil bos je ještě opravdu brzy.
Přeji všem krásné pondělí a zároveň zdravím Petru, která mi v neděli zpříjemnila den milým setkáním;-)

10 komentářů:

 1. Oh snow.. How great that picture dear.
  Love this memorable posting :)

  Xoxo,Ila

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto vysněný, dokonalý víkend a moc hezké momentky:)

  OdpovědětVymazat
 3. Takové úžasné dny ti závidím a jahody bych snědla ihned:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky je mám ráda, v posledních dnech je jím pořád dokola:-))

   Vymazat
 4. Děkuji za pozdrav :-) moc milé :)
  Croissanty miluju, jahody zbožňuju a tu lahvičku s čerstvou šťávou si občas v Tescu taky koupím, protože je výborná a já na šťávičkách ujíždím :) Akorát teda nedávno jsem se nějak přešáhla a koupila jsem si jablko + červená řepa nebo něco podobnýho a to mi teda fááákt nešmakovalo :) Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, budu si dávat pozor na jablko a červenou řepu, díky:-D jinak mrkvovou mám asi úplně nejraději...jak čerstvou domácí nebo tuhle na chuť z obchodu:-))
   Doufám, že se zase někde potkáme:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)