středa 3. dubna 2013

Předepsala jsem si blogové prázdniny:-) Na deset dnů jsem odjela s mládětem na jih, chodili jsme na procházky(pokud počasí dovolilo), dali jsme kolečko návštěv(i zubaře jsem poctila svou návštěvou) a hlavně byl můj malý chlapeček úplně poprvé ve školce. Vůbec mě nepotřeboval, mávnul mi a byl v chumlu blonďatých malých slečen. Najednou to byl velký kluk a já jsem z toho měla chvilku smíšené pocity. Radost z toho, jak moc se mu tam líbí naprosto převládla. Mimochodem, jedna z prvních lumpáren nastala téměř ihned-proběhl umývárnou a všude pustil vodu, tak nevím:-))
Navštívila jsem dokonce i ples, tedy..učitelský ples, pomáhala jsem ségře a jejím kolegyním v tombole. Překvapivě všichni poznávali, že jsme sestry:-) 
No...a taky jsme mlsaly, skoro bych řekla, že ve velkém...snad se to moc neprojeví. Mládě pomáhalo tetě vařit(velice dojemné, v některých chvilkách mi přišli jako přes kopírák:-)
Zjistila jsem, že můj malý bratranec, který je mladší než mládě, je o hlavu větší než on. Vůbec bych mu nehádala čerstvé dva roky...
O našem pobytu (a nejen o něm) si můžete přečíst i na blogu Marketulle :-)

Myslela jsem, že bude jaro-zatím to ale vypadá, že o víkendu budeme ještě lyžovat. Musím přiznat, že už i mě to zmáhá, jsem unavená, stále čekám a stále nic...

A teď už konec prázdnin:-) 8 komentářů:

 1. Krásné fotky ... Jani, vy jste se ségrou skoro stejné, tak není divu :D My se ségrou také ... Ty mlsy ti závidím... Kuřátko jsi dělala sama? Už se těším na nové příspěvky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jane, jojo jsme. Často se nás lidi ptají, jestli jsme dvojčata:-)))
   Kuřátko jsem sama nedělala, ale příští rok bych mohla zkusit, chutnalo výborně, nostalgická vzpomínka na dětství...

   Vymazat
 2. prosím tě, a kde by se to jako mělo projevit?! vážíš 40 kilo i s postelí a takovýhle řeči :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. haha 40 :D náhodou když jsem se viděla po deseti dnech s mužem, tak mi řekl, že jsou mi malý kalhoty :( :D:D ale zase je fakt, že i kdyby-s mládětem všechno vyběhám poměrně rychle:-D

   Vymazat
 3. Takových dobrůtek, mňam :) Se sestrou vypadáte jako dvojčata a ta fotka mláděte spícího s tygříkem je prostě nádherná! Taky mě už strašně unavuje to neustálé čekání na jaro... jsem otrávená ze všeho a nejvíc sama ze sebe a hlavně chci už konečně někam zakopat zimní bundu a zahodit kozačky, protože mě n e b a v í :-) Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, díky:-)) Jsem už taky taková otrávená, letos je to nějaké dlouhé a přestávám věřit, že se něco změní:(

   Vymazat
 4. Blogové prázdniny si chystám až na léto.), teď nemáme kam cestovat.( Indiánkovské kuřátko mi udělalo chutě - v dětství jsem je zbožňovala:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já v létě bloguji docela ráda, tak uvidíme jak to půjde letos:-) Kuřátko bylo super-když jsem ho viděla, bylo mi jasné, že na nic dalšího nemám chuť:-)))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)