pátek 31. května 2013

Londýn/den čtvrtý

...a také poslední. Večer nás čekal let domů. Počasí nám přálo, navštívili jsme Buckinghamský palác, prošli jsme Hyde Park, dali si kávu u Serpentine Lake(kde můj muž zachraňoval tašku z vody jednomu staršímu páru s vnoučaty-hrdina!!:-)). Nakoupili jsme dárky-v duchu jsem si nadávala, že jsem to měli udělat už dávno. Všude bylo opravdu moc lidí a trochu si myslím, že to nás unavilo asi nejvíc. Zašli jsme na poslední Fish&Chips, rozloučili se s Hotelem a protože jsem z odletů trochu nervózní(tedy hlavně z toho, že nám uletí letadlo), mířili jsme pomalu k letišti...
Bylo to nádherné, dokonalé, krásné a znovu děkuji svému muži, že to celé zorganizoval a ségře, že si vzala dovolenou, aby pohlídala Mládě. Opravdu moc díky!:-))


13 komentářů:

 1. Jé, tobě to sluší! Máš moc krásné šatičky a ty botky k nim krásně pasujou...Vypadá to, že jste si Londýn krásně užili.Byla jsi v Primarku? Mám v plánu ho vybílit, protože zbožňuju jejich zn. Atmosphere a ceny jsou víc jak příznivé :) Občas masochistiky zmrknu na youtubu nějaký ten "haul primark", tak jsem na to zvědavá :D Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, děkuji!!:-)) V Primarku jsem byla a bude z toho nejspíš samostatný post:-D :-D příště jedu s prázdným kufrem:-))

   Vymazat
  2. Tak to se strašně na ten post těším! No to jo, já pojedu s tím největším kufrem a už vidím, jak na cestu zpět rvu ještě fůru hadrů na sebe, abych se vešla do váhového limitu :-D Petra Mat.

   Vymazat
  3. Tak nějak, jak to popisuješ, jsem to měla já:-D Ale nakonec to všechno celkem vyšlo. Zachránil mě muž, který si nějaké věci byl ochoten dát k sobě do kufru:-)))

   Vymazat
 2. Neuvěřitelně Ti to sluší :) <3

  OdpovědětVymazat
 3. Jani moc Vám to sluší! :) Ty si neskutečná kočka! :) A od manžela bylo krásné,že to zorganizoval! :) Takový výlet bych určitě také podstoupila Anglie je prostě skvělá! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bí, děkuji moc!!!:-))) Můj muž je skvělý, jsem fakt ráda, že ho mám:-)
   A máš pravdu, Anglie je skvělá:-)

   Vymazat
 4. Vůbec nejsi typická mamina a je mi to velice sympatické:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)