pátek 17. května 2013

Pár věcí, které v poslední době ráda používám.    Neutrogena-hloubkově hydratační tělové mléko s olejem. Zachraňovalo mě (nejen) přes zimu, kdy jsem hodně lyžovala a měla jsem dost vysušenou pokožku. Používám ho ráda dál, protože krásně voní, rychle se vstřebává a celkově si myslím, že mi používání dost prospívá:-)
   

    Neutrogena-balzám na rty. Naprosto nejlepší(a že jsem jich už dost použila)!! Potrápily mě popraskané rty a právě tahle věc mě zachránila. Během chvilky přešlo to nejhorší, ale používám ho dál. Mimochodem Neutrogena mě baví čím dál víc!!

   Balea-intenzivní maska pro vysušené vlasy Mango+Aloe Vera. Používám jednou za dva týdny. Vlasy se po něm dají krásně rozčesat a navíc mi voní(velice sladce).
   Balea-regenerační kúra pro roztřepené vlasy. Jednou za čas aplikuji i tuto kúru pro namáhané vlasy. Vlasy mi vždy trochu uhladí(moje vlasy jednou za času vytvoří takový podivný chumel, nevím jak to přesně popsat, ale vypadám jako dredař skoro). Celkově mi tahle značka na vlasy poměrně vyhovuje.

Viaderm complete. V poslední době jsem zaznamenala zhoršení kvality nejen nehtů, ale bohužel i vlasů. 10 centimetrů šlo z délky šlo pryč a stejně mi přišlo, že je to k ničemu. Tak jsem se rozhodla vyzkoušet právě Viaderm. Zatím to vypadá, že kvalita vlasů se opravdu zlepšila. Jsou lesklé a nejsou vůbec zacuchané(uff!).U nehtů mám pocit, že je to bohužel ještě horší, lámou se a třepí....Doufám, že se to ještě zlepší.

6 komentářů:

Děkuji za milé komentáře;-)