pondělí 6. května 2013
Víkend na jihu.
V pátek jsme šly s Marketulli na čistě dámský retro večírek, koncert The Beatles Revival(fotky budou v samostatném článku, pokud se ke mně dostanou a budou dostatečně publikovatelné:-). Nejdřív jsem si myslela, že v jedenáct budeme doma-moje únava z pálení čarodejnic byla ještě pořád dost znát(no a co-mám na to roky!:-). Přišly jsme někdy v jednu ráno a 5:45 se Mládě rozhodlo, že je čas vstávat. Přežila jsem se ctí!:-)
Kryštofa asi úplně nejvíc ze všeho bavilo drezurovat "hafíky", běhal s nima po zahradě a nechtěl se vůbec hnout. Když jsme jeli domů, tahali jsme ho ze zahrady téměř násilím. Přitom vlastně nevím o co mu šlo, doma má pejsky i zahradu taky:-)) Možná chtěl být jen se svým dědou, se kterým jsou velcí kámoši a já z oho mám obrovskou radost. Je to takový nepopsatelný pocit, ale když je vidím společně, je to paráda...Dost možná je to i tím, že můj táta a Mládě jsou prostě úplně stejní :-)
Domluvili jsme(tedy spíš to definitivně domluvil muž, protože naše rodinné organizační schopnosti jsou velice chabé), že Kryštof bude v létě trávit nějaký čas s dědou a my(pokud všechno vyjde jak má), pojedeme v srpnu do Normandie! Huráá!! To my znamená muž, sestra a já+ nejspíš ještě kamarádka. Dlouho jsem se nikam takhle netěšila. Vždycky ovšem pracuji s variantou, že i na poslední chvíli odjet nemusím. Stát se může cokoliv a děti jsou nevyzpytatelné(nejen v tomhle). Zároveň jsem ráda, že Kryštof občas je bez nás. Mám možná trochu naivní pocit, že až bude větší, nebude se mu tolik stýskat. Když jsem jezdila na tábory, tak každý večer někdo ve stanu brečel, že se mu hodně stýská a já jsem si říkala, že musím naučit své děti, aby byly samostatné. Nevím jestli se mi to podaří-to se uvidí časem:-)
Sobotní večer byl ve znamení pyžamové party, na víc už jsme neměly energii. Ujídaly jsme dezert z odpalovaného těsta, koukaly na HP7. Sestra čekala, až tam bude Neville!!! a pak hned usnula:-D. Pak se probudila ještě jednou, ze spánku pronesla "koukej, Snape umřel" a zase padla:-D:-D
Ale někdy je vlastně dobré, hezky si pospat u filmu:-)
Mimochodem sestra mě velice inspirovala. Hodně cvičí, plave a hýbe se a fakt jí to sluší. Říkala jsem si, že bych taky mohla začít pořádně...běhání za Mládětem pomalu přestává stačit...


8 komentářů:

 1. Mládě je nádhernej kluk, nemůžu si pomoct. Prostě ho žeru, má styl i když nahání psa :D

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé Normandie, to zní zajímavě, snad vám to vyjde :-) Celý váš víkend zní dost idylicky, muselo to být fajn :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alizio, už se nemůžu dočkat, bude to paráda:-))
   Víkend byl opravdu fajn, jsem za to ráda;-)

   Vymazat
 3. Mládě zahradník a sestřička ve stylovém triku! Jste krásná rodina:)

  OdpovědětVymazat
 4. Je úžasné, jaký máte se sestrou vztah. Něco takového bych chtěla taky zažít!
  Fotka z pyžamové párty je skvělá :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)