středa 26. června 2013

 Výběr fotek z víkendu na jihu. Bylo krásné počasí, užili jsme si to dokonale. I když musím říct, že vedro po cestě, trocha stresu a možná i únava mi pěkně zavařilo a málem jsem zkolabovala. Ani mi nakonec nevadí, že tropické léto úplně nepokračuje. Ale víkend byl skvělý. Mládě se nemohl dočkat dědy, protože u něj páteční večer přespával-ještě v deset byl vzhůru a nechtěl spát, tak moc byl natěšený:-) Tak jsem po nějaké době šla ven, ve svém rodném městě tak, jako kdysi. A stejně jako kdysi jsem byla požádána o občanský průkaz. Podotýkám, že u stolu nás sedělo víc a já jsem patřila k těm nejstarším. Nikdo neukazoval, zase jen já:-)))
V sobotu ráno, když jsem mohla spát, jsem otevřela oči přesně v 7:15, slyšela jsem ségru, jak vstává u sebe v ložnici...tak jsme se sebraly a šly jsme na snídani. Omluvte mou fotku, vypadám poměrně použitě, ale ten stůl plný dobrot, ten za to stál! Měla jsem jahodový pohár a ségra svou oblíbenou Panna Cottu. Jestli mám něco opravdu ráda, tak tyhle naše snídaně v Moccacafe:-)
Vyzvedly jsme Mládě, kterému se nechtělo domů a odpoledne jsme všichni komplet vyrazili "na mašinky". Na oslavu 110 let elektrifikované trati. Prohlédli jsme vláčky, prodrali jsme se davem lidí a putovali jsme dál.
Velký dík patří ségry příteli, který bavil a ještě vozil nadšené Mládě. Hlavně tedy ta cesta Jordánem byla sice šílená, ale jsem ráda, že jsme jí podnikli. Stáli jsme na dně téměř vypuštěného Jordánu a byl to velmi zvláštní pocit. 
Mimochodem, myslím si, že ségra s přítelem budou jednou(až přijde ten nejsprávnější čas) opravdu skvělá rodina. Umím si to představit:-)
Fotky z pečení dortu a další jsou tady :-)
17 komentářů:

 1. Co bezmezně obdivuji, je váš vztah se ségrou. A pak tu snídani, tu bych chtěla taky:)
  Mimo to, vám to moc sluší.

  OdpovědětVymazat
 2. Zásadní dotaz:čtvrtá fotka jsi Ty a nebo Tvá sestra? :D

  OdpovědětVymazat
 3. Musím se přiznat, že jsem si ten Jordán musela vygooglovat, to je zajímavé, že je teď vypuštěný, musel to být fakt zvláštní pocit :-) Jinak vám to se ségrou moc sluší...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alizio, šílené bylo, co tam všechno postupně nacházeli(zbraně, granáty, miny) a celé město se v tom roky koupalo...Procházka byla zvláštní, ale jsem ráda, že jsem to podstoupila. Za pár let budu machrovat, že jsem byla na dně :-)))
   Jinak moc děkujeme za pochvalu se ségrou:-)

   Vymazat
 4. krásný článek i fotky!jde vidět,že se umíte radovat i z maličkostí a tak to má být! :) s tím tropickým počasím to máme podobně!bolení hlavy,špatný tlak,no bála jsem se,aby z toho nebylo něco horšího,naštěstí v poho :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tropické počasí bylo fakt šílené. Nikdy se mi nestalo, abych takhle najednou kolabovala. Tentokrát to bylo hrozné, ale přežila jsem:-)
   A s těma maličkostma, to máš asi pravdu:-))

   Vymazat
 5. to cappucino je tak obrovské, nebo fotka zkresluje ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenulko, bylo tak obrovské, že jsem ho nedopila! Ale je to zvláštní, zkoumala jsem fotky z dřívějších snídaní a nikdy jsem tak velké neměla. Asi jsem vypadala fakt mizerně a slečna usoudila, že to chce velké kafe:-D

   Vymazat
 6. Krásné a pohodové jako vždy...:-)

  OdpovědětVymazat
 7. to dno muselo být hodně zvláštní. a snídaně absolutně bezkonkurenčně nejlepší:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bylo to zajímavé. A snídaně...nejlepší část dne:-))

   Vymazat
 8. na těch mašinách jsem na tebe myslela, museli jsme se záhadně minout, protože my jsme tam strávili vyjma hodinovýho oběda celej den :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si na Tebe vzpomněla! Byli jsme tam odpoledne, takže to bylo asi vážně těšně...:-)

   Vymazat
 9. Téda, oběma vám to vážně strašně moc sluší! Závidím, že jste tak fotogenické! Moc pěkné fotky...Dýchá z nich léto a pohodička. Zdravím! Petra Mat.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)