čtvrtek 27. června 2013

Ještě jednou se vracím k víkendu a přidávám pár outfitů především Markéťulle, které to neuvěřitelně slušelo(tedy ono jí to sluší tak nějak pořád, ale tentokrát to bylo prostě super:-) Já jsem se nechala vyfotit jen tak, aby se neřeklo a aby bylo jasné, že jsem tam taky byla;-)

Chtěla bych mít tu odvahu, kombinovat červenou barvu. Pořád trpím pocitem, že mi to nebude slušet. Vlastně mě nepadá, že jsem si ty Markétiny měla vyzkoušet a bylo by jasno. Krom toho je ségra dokonale kloboukový typ. Nosí je, sluší jí a má na ně odvahu, což je bohužel stále ještě nutnost pro to, aby člověk nosil něco jiného než je šedý průměr. 

Mimochodem...Alizia mě požádala o minirozhovor pro její blog, který si můžete přečíst tady. Díky!:-)Markéta: kalhoty C&A, triko Atmosphere, kabelka New Yorker, klobouk Gate
Janina: kraťasy a triko H&M, kabelka Amisu, boty no name obchod s obuví(to je tak když se vám nečekaně rozpadne bota:-))

8 komentářů:

 1. Nejlepší. Ségra má styl <3
  Myslím si, že červené kalhoty klidně můžeš nosit taky, neměj obavu:)

  OdpovědětVymazat
 2. Janino ty máš tak dlouhatánský vlasy!! A oběma vám to sluší, kdybych nevěděla, že má ségra červený kalhoty, tak bych váhala který jste která :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pajaku, vlasy mi rostou nějak moc rychle:-))
   Díky moc!:-)))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)