pondělí 29. července 2013

Weekend diary

Původně jsme měli úplně jiné víkendové plány. Čekala nás Benátská noc, ale nakonec to asi mělo být přesně takhle. Myslím, že na festivalu bychom se možná upekli, nebo tak něco:-) 
Kde jinde trávit tropické počasí než ve vodě. Chudák Markéťulle bohužel musela doma ležet s angínou a antibiotiky. Doufám, že se brzy uzdraví a přijede!
Oslavili jsme Aničky první svátek, koupali se, pili koktejly a užívali si pravého léta:-))
Na jedné z posledních fotek jsem zachycená s totálně unaveným Mládětem. Sice se usilovně snažil vymyslet, jak by se dalo spát v kánoi, ale nakonec se na něm celodenní plavání podepsalo nekompromisně-ve své posteli ihned usnul:-)
Nebudu lhát, začínám se pomalu těšit, že(snad)přijde konečně nějaká ta bouřka, jako příjemné zpestření:-)
10 komentářů:

 1. Madam,
  vy teda zvedáte úroveň dětského šplouchání se u bazénu!
  Jsi krásná. Klobouk dolů!!!
  Nebo ten tvůj raději/rozhodně ne! ... :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roso,
   moc děkuji! Jsem ráda, že jsem si na tenhle poměrně starý kousek vzpomněla a znovu ho vytáhla na slunce. Zaslouží si to:-))

   Vymazat
 2. nádherné fotky, vidno, že si to krásne užívate, detské tváričky hovoria za všetko, sú zlatunkí :-)... a ten klobúk ti perfektne pristane :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ywett, moc děkuji!:-))
   Děti si vodu doopravdy hodně užívají:-)

   Vymazat
 3. Poslední fotky v klobouku jsou bomba - s Mládětem i bez. Speciálně poslední je jako z časopisu :-) Asi si taky takový velký klobouk pořídím, musí být skvělý do toho vedra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, díky moc:-)) Velký klobouk je v tom vedru ideální, Mládě se ke mě chodilo schovávat, když zrovna neměl na hlavě svůj vlastní:-D

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)