pátek 16. srpna 2013

road trip/den třetí

Snídaně na Omaha beach s výhledem na moře a klusáky. Moc příjemné ráno i když to chvilku vypadalo, že bude pršet. Počasí nám přeci jen přálo a my jsme se vydali na dál-tedy na Utah beach.

Muzeum tam bylo bezkonkurenčně nejlepší, z těch co jsme měli možnost navštívit. Velice dobře zpracovaný film o vylodění a opravdu zajímavé exponáty(ano, zase nám to zabralo půl dne!!). Mimo jiné jsme našli i Cosmopolitan z roku 1944:-)

Rozloučili jsme se s mořem a vyjeli jsme do Paříže. Ubytovali se a čekal nás večerní Louvre! Počítali jsme s tím, že rozhodně nestihneme všechno, ale i tak si myslím, že to stálo za to. Chtěla jsem alespoň část vidět. Lidí tam bylo samozřejmě dost a dost, měla jsem trochu naivní pocit, že večerní prohlídka už nikoho moc nebaví-není to pravda:-)) Mona Lisa v obležení fotících turistů...

Venku bylo příjemně a my jsme se rozhodli, že i přes mírnou únavu si dáme procházku k Eiffelovce a bylo to to poslední co jsme zvládli, pak už jen hotel a odpočívat a spát. Nabírat síly na dny další:-)

Další fotky opět u Markéťulle :-)

10 komentářů:

 1. Vy toho stihnete tolik, co já za týden(možná za měsíc:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lado, zrovna jsme to řešili, že na našich výletech není čas na prodlevy:-D

   Vymazat
 2. hned bych jela taky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Hned ta první fotka mě neskonale uchvátila. To muselo být vážně skvělé :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ta snídaně na Omaha beach byla dokonalá!:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)