středa 28. srpna 2013

Z posledního měsíce, který byl skvělý. Letos se nám vlastně to léto neskutečně podařilo-myslím, že na něj budu dlouho vzpomínat:-)
Mimo to, že jsme cestovali, chodili na koncerty a užívali si pěkného počasí, začalo Mládě definitivně fungovat bez plínek. Prostě konec další etapy. Najednou mi přijde zase o kus větší a samostatnější...

Už se začínám těšit na podzim. Čeká mě škola, z čehož jsem trochu nervózní, protože si zatím neumím představit co a jak, ale zároveň se těším, že budu dělat něco nového:-) A taky na Vinobraní. Vlastně..já se pořád na něco těším. Když jsme na cestách, užívám si je, ale těším se domů-netrpím depresí z návratu, ráda se vracím:-) V létě se těším na podzim i na zimu, až budeme lyžovat a zase naopak. Takže...hurá do toho:-)
6 komentářů:

 1. Krásné fotky, fantastické zážitky! Je skvělé se na něco těšit! Taky to tak mám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, díky. Vždycky mě překvapí, že má někdo deprese z návratu domů atd...Ono je dobré se pořád na něco těšit a vymýšlet nové a nové věci:-)

   Vymazat
 2. Tak to mladeti gratuluju, ted uz je dospelak :-) My jsme stale na pul cesty, ale nejak nepospicham, jednou to snad taky prijde :-) Jinak mas super pristup, porad je potreba se na neco tesit! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Alizio:-) My jsme také nikam nespěchali. Pořád jsem odrážela otázky typu "tak už chodí KONEČNĚ na nočník?" Slýchala jsem to od některých prakticky od jeho roku a půl!!! a občas mě to vytáčelo. Necítil se na to a nechtěla jsem ho stresovat. Nakonec to zvládá skvěle:-)

   Vymazat
 3. Krásné fotky, takové příspěvky se mi moc líbí :-) Mládě je borec. U nás se v srpnu taky zadařilo a Junior je bez plínek i v noci :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! Mládě už je bez plínek taky i v noci. Přibylo nám trochu vzruchu ráno, musíme rychle vstávat, aby to dopadlo všechno jak má...ale jinak jsem vlastně spokojená, že je takhle samostatný:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)