úterý 10. září 2013

Velký rodinný sraz. Bylo to zvláštní, skoro až dojemné. Po dlouhých třinácti letech se podařil pěkná víkendová sešlost, ze které přináším fotky:-) Člověk si občas ani neuvědomí, kolik se toho za tu dobu změní.  Vše se odehrávalo(možná trochu morbidně:-)na horské chatě Onen Svět, do které jsme se vešli jen tak tak...
Mládě se konečně začala kamarádit s mým malým bratrancem, dlouho si na sebe nemohli zvyknout. Tentokrát už došlo i na objímání a chození za ruce. Většinu času jsme si mezi sebou vyprávěli co jsme dělali, děláme, plánujeme...
Jsem za tu svou rodinu vážně moc ráda:-)
Kompletní foto všech účastníků:-)


Druhý den ráno na rozhledně. Velmi aktivně(Mládě chtěl běhat ze schodů, proto se tváří tak naštvaně). Ale výhled to byl krásný:-)

Poslední procházka vypadala cca takto:-) Nasbírali jsme během 15 minut tolik Bedel, že se mi o tom pak ještě v noci zdálo...10 komentářů:

 1. Společná fotka úplně jak ze školních lavic!:-D Je mi sympatické, že máte tak pěkné vztahy a dokonce si na sebe uděláte čas. Dnes už se to moc nevidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sylvino, moc děkuji. S tou rodinnou je to fajn. Sice jsme se nějaký čas neviděli, ale pak mi došlo, že je mám ráda. A že to všechno co mě kdysi dávno štvalo, mi vlastně chybělo:-))

   Vymazat
 2. Jak se kloučci drží za ruce, to je dokonalé foto:) U nás se také vidíme, ale rodinná oslava je v mnohem menším počtu..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc! U nás jsou ty oslavy trochu větší, ale mám je ráda:-))

   Vymazat
 3. jak moc bych chtěl jít na houby a dát si řízek z bedel! <3

  OdpovědětVymazat
 4. Janí krásné, Tvá rodina i foto :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)