úterý 24. září 2013

Za poslední dny se toho stalo nějak moc. Mládě začal chodit na dva dny v týdnu do školky, já jsem začala chodit do školy. 
Školka je v klidu, líbí se mu a většinou se rychle hrne hrát si...První den, když jsem ho tam přivedla, se převlékl, zamával mi, dal pusu a šel. Žádný křík, pláč a přemlouvání(což jsem já, jako malá na rodiče rozhodně vyzkoušela). Ještě se mě snažil popohnat "tak už jdi mami..jdi"
Jsem za to opravdu vděčná. Mimochodem...moc nerozumím plačícím maminkám, stresujíc své děti se slovy "nějak to tam přežij..". Kdybych tohle dramaticky řekla Mláděti, tak se jistojistě rozbulí taky.
Škola mi přijde zatím zajímavá(mimoškolní a předškolní pedagogika). Po(při) mateřské je to neuvěřitelné osvěžení i když téma studia se opět vrací k dětem. Jsem ráda, že jsem se rozhoupala. Znamená to hodně práce, hodně učení, ale nějak tuším, že to půjde. A hlavně jsem ráda, že můj muž mě podpořil v rozhodnutí, což bylo pro mě hodně důležité:-)
Včera jsem měla možnost nechat se krásně nalíčit, moc pěkně učesat a udělat pár fotek v ateliéru. Budu tedy malou součástí listopadového vydání časopisu Joy:-) Zajímavá zkušenost(uvidíme, jak budu nakonec vypadat:-)) Potkala jsem Charlottku, a Cassidy, což bylo milé, ráda jsem je viděla:-) 
V posledních dnech je to nápor novinek, začínám se těšit na nějaký odpočinkový obyčejný den. Taky začínám(jak už to tak s podzimem bývá) mít pocit nedospalosti. Snad se s tím srovnám co nejrychleji. Mládě to asi má podobně-dnes jsem ho musela do školky budit.
Ale podzim je fajn...období zázvorového čaje s pomerančem, ohně v krbových kamnech a dlouhých večerů. 
Mám pomalu zase chuť pustit si všechny díly Harryho Pottera:-))


14 komentářů:

 1. Vůbec jsem Tě na těch fotkách na poprvé nepoznala, myslela jsem si, že je to ségra :-) Kočka! Na studium není nikdy pozdě, tak ať to všechno klape, máš to tedy pěkně nabitý :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no jo, bez brýlí vypadám prý úplně jinak:-))) S tím studiem doufám, že budu silná, statečná a všechno vydržím(i matiku!!:-))

   Vymazat
 2. fiha, ty jsi tak krasna i normalne, ale TAKHLE? no wow .) drzim palce, at ti to slusi i v magazinu .)) blahopreju k zahajeni skoly, dalsi wow! na materske trochu zavidim lidem, co maji vystudovany nejaky obor blizky malym detem, pro mne to bylo ze zacatku hodne huste, ale uz se (trochu) chytam, jak ty jejich mozecky fungujou .)) at se krystufkovi ve skolicce libi i nadale :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji!!! Se školou to zatím vypadá dobře, zajímavá témata, sice hodně učení, ale i přes původní stresy a nervozity, si začínám věřit, že to zvládnu a dokážu:-)) Kryštof teď naposledy, pod nátlakem dětí okolo, začal zkoušet, jestli s ním ve školce zůstanu. Jakmile jsem viděla, že má tuhle snahu, zmizela jsem z šatny a všechno bylo v pořádku(nikdy si nestěžoval), takže to by taky mohlo probíhat v pořádku. Doufám:-)))

   Vymazat
 3. pustit si všechny díly HP... ach jo, kdybych tak měla prostor se dívat delší dobu než cca pět minut v kuse :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem chtěla začít dneškem, hezky od prvního dílu...ale nějak mi to nevychází časově. Snad brzy...

   Vymazat
 4. Moc sluší...K dalšímu studiu gratuluji..já bohužel k tomu nemám hlavu nebo spíš tu chuť zabořit se do knih :/
  Mláděti ať se nadále ve školce líbí..U nás to proběhlo stejně -pusu a už běžte :D
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, já jsem se studiem měla pocit, že teď, nebo už nikdy. Rozhoupala jsem se, vyšlo to a dala jsem se do toho. Jen si přeji, abych měla dostatek sil na celou tu dlouhou dobu studií :-)

   Vymazat
 5. U nás taky školka dvakrát týdně - teda chodil jednou týdně a od září dvakrát. Taky musím rychle utéct jinak začne hrát divadlo :-)) a gratuluji ke studiu :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)