úterý 17. září 2013

Zase na jihu. Loni jsme nebyli, takže letos bylo jasno-vydáme se na Táborská setkání a vezmeme Mládě poprvé na husitský průvod, ohňostroj a tak dále:-) Průvod jsme viděli...buď už mě to s každým dalším rokem baví míň a míň a nebo to letos pěkně flákali. Ale Mláděti se celkem líbilo(ohňostroj od poloviny prožvanil, protože řešil kdo u ohňostroje pracuje a kdy už to bude hotovo:-))
Chtěl zůstat i na hudbu, ale únava ho přemohla, takže se s mužem vydali domů a my jsme zůstaly ještě  na koncert Davida Kollera(zahrál spousty písní Lucie) a Peshata(s novým zpěvákem je to nějaký divný).

Ráno jsme vstaly v osm a po snídani jsme se vydaly na "Fashion bazar". Ano...spousty oblečení, za neuvěřitelné ceny, doplňky, kabelky...Samozřejmě jsme si vybraly. Několik slečen nám vyloženě padlo do vkusu a bylo jasno(co všechno lze na takovém bazaru najít, chystám v jednom z dalších postů:-).  
Dokonce nám přálo i počasí. I přes šílené předpovědi plné deště a zimy, jsme nezmokli a vyhřívali se na příjemném slunci.
Večer jsme stihli koncert Monkey Buissnes a Pražského Výběru. 
Uznávám....neděle pak byla trochu náročnější. Přepadla mě neuvěřitelná únava a cesta domů se mi zdála nekonečná(večer jsem pila opravdu decentně, takže opravdu jen a pouze únava). 
Bez Mocca Cafe by to nešlo!:-))

Část neděle jsme strávili ve společnosti mé tety a bratrance. Je fajn mít bratrance ve stejném věku, jako Mládě. Tentokrát se nastěhovali do ségřiné ležnice s tím, že právě tam je hnízdo bubáků. Všechny, kdo se na ně přišel podívat, vyprovodili ven s příšerným ječením. Skvělá motivace pro to, mít další děti:-)))


6 komentářů:

 1. Krásný zážitky! Ovšem toto by nebylo nic pro mne. Na koncerty mne to vůbec neláká. Příliš lidí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, já si vždycky hledám podvědomě únikové cesty(pro jistotu), jinak bych taky nemohla na koncerty:-))

   Vymazat
 2. Týýjo ohňostroj, nevěřím, že to Mládě jen tak propovídal, to pro něj musel být zážitek! Dcerka by z něj byla asi byla hotová :-) Celkově jste si ten víkend užili. A ten fashion bazar, no jen z té fotky bych si taky něco určitě vybrala :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On je takovej mudrc, pořád řeší co a jak...ale myslím, že ohňostroj se mu i tak moc líbil:-))

   Vymazat
 3. my byli loni a vynechali jsme letos :-) ale ono už to bylo takový slabší loni :-( já tam chodim prakticky akorát kvůli četíkovi v lokši :-)

  ten bazar mě ale mrzí, ani jsem nezaznamenala, že by měl být :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Elo, bazar prý funguje už několik let!!! Poprvé jsem se o něm dozvěděla až letos a byla jsem fakt mile překvapená. Takže za rok na Střelnici, snad bude zase...:-)
   A v průvodu křičeli "kalich, díra, Tábor" :-D

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)