středa 30. října 2013

Berlin/část první

Především o návštěvě Olympijského stadionu, kam jsme se vydali hned po ubytování se. Zdrželi jsme se až do tmy, což se mi líbilo. Všechno najednou začalo vypadat úplně jinak, skoro strašidelně. Měla jsem pocit, že to je ta pravá atmosféra. Mládě ovšem, ač byl od začátku suverén a hrdina, tak se nás začal chytat a pak z něj vypadlo, že se tam už trochu bojí, tak jsme se posunuli zase dál. 
Ale jsem ráda, že jsme to nenechali na příště(jsem přeborník v nechávání návštěv památek na další a další návštěvy:-)) a opravdu jsme šli. Stálo to za to. A všem doporučuji se podívat:-)
Mimochodem...kafe s výhledem na stadion jsem si asi dávala úplně poprvé:-) 
Mládě Berlín nadchl. Od prvních chvil se nás ptal, jestli už půjdeme poslouchat hudbu, takže když jsme míjeli pouliční muzikanty, museli jsme se zastavit a poslouchat. Prostě bude muzikant, je to dané. Taky jsme se už v létě s mužem vsadili, v kolika založí svou první kapelu:-))

P.S: Večeřela jsem svůj první bratwurst(ve skutečnosti tyhle věci vůbec nejím). Původně jsem si chtěla dát jen kousek a jak jsem pořád mluvila a jedla a mluvila(přesně takhle totiž já funguju:-), tak byl najednou pryč:-))8 komentářů:

 1. To zní báječně :-) Tak jednou, snad... :-)
  Mimochodem, Mládě v tom kabátku je boží! Můžu se zeptat, odkud ho má? :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Růst budoucnosti české hudby v přímém přenosu... :))

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné fotky. Berlín si píšu na seznam, ještě jsem tam nebyla :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Skvely! Jak ja bych zas nekam jela :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ali, já jsem už byla netrpělivá...cestuji ráda. Berlín je skvělý, jsem ráda, že jsme to dali:-))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)