sobota 5. října 2013

 Nechtěli jsme sedět doma a vydali se na výlet. Dlouho jsme se chystali navštívit město Kouřim a tentokrát na něj přišla řada. A byl to dobrý nápad. Je to sice malé a klidně město, ale moc se mi tam líbilo Procházka parkem byla moc příjemná. Já mám ten podzim vážně ráda a užívám si ho, jak jen to jde:-)Konečně byla příležitost vzít si nový kabátek. Je mi poměrně volný(=pohodlný) a proto ho nosím ráda. Zvlášť ve dnech, jako byl dnešek. Neměla jsem náladu na nic upnutého. Skinny, trenčkot...nepřicházelo v úvahu. Stává se vám to taky někdy? Vybrala jsem si proto volné šedé kalhoty(původně jsou s kšandami, ale ty jsem tentokrát nechala doma:-) a k nim "uniformu" jak se vyjádřil můj muž. Dřív jsem vesty přes košile nosila moc ráda a myslím, že bych to mohla trochu oprášit:-)Na závěr jsme se rozhodli dát si kávu. Já jsem si jí nedala, ale nelituji. Od rána jsem měla neskutečnou chuť na zázvorový čaj a když jsem ho viděla v nabídce, byla to jasná volba. K čaji jsem si vybrala hruškový koláč. Lepší jsem dlouho nejedla, byl tak dokonalý, že se ho co nejdříve pokusím upéct sama doma!!:-) Fotka je jen z telefonu, protože víc jsem prostě nestihla(stává se:-))

11 komentářů:

 1. Ano, Kouřim!!! Odtamtud pochází maminka a my vždycky na podzim jezdíme na dušičky do blízkých obci. Projíždíme, ale málokdy je čas se zastavit, což mě vždycky mrzí, protože se mi tam moc líbí... A vestička vypadá moc fajn (koláč taky!)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Quanti, to jsem vůbec netušila!! Je tam krásně!:-))

   Vymazat
 2. ten kabatek, co mas na sobe je kouzelny :)
  prijd se mrknout i ke me budu rada :)))

  www.olivians.com

  OdpovědětVymazat
 3. červená ti veľmi pristane :) hruškový koláč so zázvorovým čajom ? skvelá kombinácia :)

  OdpovědětVymazat
 4. S Mládětem se krásně doplňujete:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ten koláč, ten koláč! Ten bych si tedy opravdu hned dala:-)) Vypadá moc dobře a já zrovna teď 2 dny nemohu jíst:-D A Kouřim, to je mnou ještě neprobádané město:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)