středa 2. října 2013

V neděli jsme si udělali malý odpolední výlet. Mimo jiné se zastávkou u rozhledny Tábor(takže bylo jasné, že tam jednoduše musím jít:-). Vystoupali jsme nahoru, kochali se krásným podzimem všude kolem a já jsem si zapomněla šátek, takže bolest v krku hned druhý den, to bylo téměř jasné...Zatím se ale držím:-)
Přivezla jsem si domů klávesy(ano, máme těch hudebních nástrojů doma málo:-). Tyhle jsou ovšem jen zápůjčka. Budu se muset naučit asi 92 písní pro děti. Děkuji rodičům, že jsem chodila celé dětství i část puberty do hudebky, protože jinak bych dost možná byla ztracená úplně. Takhle se orientuju alespoň v základech. Hned jak to bude možné, Mládě pokluše na něco hrát také. Mám ovšem pocit, že tady jsou už dávno vybrané bicí:-))Mám slabost pro pasové kalhoty. Ráda je nosím k úplně obyčejné bílé košili, ale tentokrát jsem chtěla něco vyloženě pohodlného a zvolila jsem jednoduché triko. Jakmile začne padat listí, začínám si(asi podvědomě)vybírat z velké většiny, zemité barvy. Zatím mě to ještě baví:-)


Kalhoty F&F triko Gate, sako Atmopshere, boty Deichmann, taška Chillin

9 komentářů:

 1. Moc pěkný výhled jste měli! :) Celá rodinka zas vypadala skvěle! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tobě ten podzim vyloženě svědčí:))

  OdpovědětVymazat
 3. nádherný výhled,ale já bych se z té výšky asi zbláznila :D moc ti to sluší,vlastně vám všem! taky bych byla ráda kdyby Amča na něco hrála,no uvidíme po kom bude,protože rodina z přítelovy strany jsou celkem hodně hudebně založeni,tak by mohla mít nějaké ty vlohy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, já jsem se bála hlavně o Mládě. Když jde jen o mě, tak mi výška nevadí tak moc, ale s ním jsem trochu nejistá...Jinak s tím hraním je to fajn, já jsem za to dneska vděčná i když tehdy jsem to nesnášela:-)) Určitě to zkuste:-)

   Vymazat
 4. Většinou je Mládě na fotkách podobné muži, ale tady jde jednoznačně do tebe... :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)